Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacja mobilna e-podróżnik.pl już dostępna

Aplikacje 2013-12-18 16:24

e-podróżnik.pl udostępnia pasażerom bezpłatną i rewolucyjną aplikację mobilną do planowania podróży. Aplikacja w jednym miejscu gromadzi informacje dotyczące komunikacji miejskiej i międzymiastowej, nawiguje podróż za pomocą komunikatów głosowych, a także prezentuje jasne i czytelne mapy.

Od teraz rozkłady jazdy przewoźników, czy gotowy plan podróży dostępne są natychmiast, w jednym miejscu, za pomocą tylko jednego dotknięcia ekranu. Tym samym aplikacja e-podróżnik.pl sprawia, iż podróżowanie komunikacją zbiorową jest jeszcze łatwiejsze. 

Aplikacja mobilna e-podróżnik.pl wprowadza nową jakość planowania podróży za pośrednictwem telefonu komórkowego. Niezależnie od miejsca pozwala na zaplanowanie podróży w ramach komunikacji zbiorowej miejskiej i międzymiastowej. Umożliwia też zakup biletów wybranych przewoźników.

Aplikacja planuje podróż, ale i towarzyszy użytkownikom przez cały czas jej trwania za pomocą funkcji nawigacji. Dzięki pomysłowemu rozwiązaniu komunikatów głosowych i tekstowych pasażer otrzymuje informację zwrotną dotyczącą wsiadania i wysiadania, czy ewentualnego opóźnienie podróży. Dzięki tak wielu zastosowaniom aplikacja e-podróżnik.pl z pewnością okaże się niezastąpiona podczas planowaniu podróży w nadchodzące święta.    

Mobilna aplikacja e-podróżnik.pl to także jasne i czytelne mapy, które pomogą w łatwym dotarciu na przystanek lub na miejsce spotkania.

Za pośrednictwem mobilnej aplikacji e-podróżnik.pl pasażerowie znajdą dane dotyczące wszystkich operatorów oferujących swoje usługi w ramach wyszukiwarki. Z łatwością odnajdą numery telefonów, czy spisy przystanków.

Aplikacja e-podróżnik.pl to unikalny i innowacyjny sposób planowania podróży. Jest jedną z niewielu w Europie, która integruje wiele środków transportu i jednocześnie pozwala na zakup biletu.

Źródło: E-podróżnik.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3098 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum