Blog BazaTelefonów.pl
 

Pierwsi klienci zyskują na współpracy T-Mobile I Taurona

Operatorzy 2013-12-19 10:41

TAURON Polska Energia, kluczowy podmiot branży energetycznej, największy sprzedawca i dystrybutor energii w kraju, oraz T-Mobile Polska, lider rynku telekomunikacyjnego, oferują swoim klientom pierwsze korzyści wynikające ze współpracy firm.

T-Mobile Polska i TAURON Polska Energia rozpoczęły pilotażowy program oferowania swoim klientom detalicznym produktów partnera. W ramach programu wybrani klienci  T-Mobile Polska lub TAURON Polska Energia otrzymują propozycję skorzystania odpowiednio z oferty telekomunikacyjnej lub energetycznej partnera przygotowanej specjalnie na potrzeby projektu. Zdobyte w ten sposób doświadczenia firmy zamierzają wykorzystać do przygotowania swoich pracowników, systemów oraz procesów przy projektach wdrażanych w ramach strategicznej współpracy.

- Pilotażowy program sprzedaży energii elektrycznej jest pierwszym efektem współpracy T Mobile z branżą energetyczną. Zakładamy, że w przyszłości opracujemy i wspólnie wprowadzimy na rynek innowacyjne produkty i usługi, które przyniosą wymierne korzyści klientom w ich domu oraz pracy- mówi Miroslav Rakowski, prezes T-Mobile Polska.

- Rynek energii wciąż się rozwija podobnie jak potrzeby klientów. Chcąc na nie odpowiedzieć, stale poszerzamy ofertę o nowe produkty– mówi Dariusz Lubera,  prezes zarządu TAURON Polska Energia. – Dzięki partnerskiej współpracy
z T-Mobile nasi klienci otrzymują nie tylko atrakcyjną ofertę energetyczną, ale także dodatkowe benefity płynące ze współpracy z partnerem
– dodaje.

Wdrożenie pierwszego wspólnego projektu T-Mobile Polska i TAURON Polska Energia było możliwe dzięki rozpoczętej przez firmy strategicznej współpracy po podpisaniu listu intencyjnego w marcu br.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3404 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum