Blog BazaTelefonów.pl
 

NaviExpert na Święta i Nowy Rok 30% taniej

Aplikacje, GPS 2013-12-23 15:15

Podczas wyjazdów na Święta oraz zimowy urlop warto zadbać o wsparcie w postaci nawigacji, która uchroni przed staniem w korkach oraz mandatami. NaviExpert, dostawca nawigacji mobilnej na smartfony i tablety, przygotował specjalną, świąteczno-noworoczną promocję, która potrwa do 31 grudnia 2013 roku.

Oferta jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami operacyjnymi Android, iOS, Windows Phone, Symbian, Java, Bada. Osoby, które nie korzystały jeszcze z NaviExpert przed zakupem abonamentu w promocyjnej cenie, mogą z kolei nawigację przetestować za darmo.

NaviExpert pobrany ze strony getne.pl
Abonament NaviExpert Polska 12 miesięcy dostępny jest teraz w cenie 69zł (zamiast 99zł), natomiast abonament NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące, umożliwiający nawigowanie nie tylko w Polsce, ale także w 31 krajach europejskich można kupić jedynie za 139zł, oszczędzając 60zł! Ze świątecznej promocji mogą skorzystać użytkownicy urządzeń z systemem Android (aplikacja pobrana z getne.pl), Windows Phone, Bada, Java, Symbian, którzy pobrali aplikację ze strony getne.pl lub Windows Phone Store.  Zakupy odbywają się za pośrednictwem strony http://www.naviexpert.pl/kup-abonament/windows-mobile-bada-symbian-java.html

NaviExpert pobrany z Google Play oraz App Store
Osoby, które pobrały natomiast aplikację z Google Play mogą skorzystać z promocji na roczny abonament na Polskę, w cenie 69 zł. Mniej za roczny abonament na Polskę zapłacą także użytkownicy telefonów z systemem iOS. W promocji, która w App Store potrwa do końca roku, można go kupić za 16,99 euro, podczas gdy jego standardowa cena wynosi 24,99 euro.

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 4022 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum