Blog BazaTelefonów.pl
 
Śmiała, sprytna, rezolutna… oferta w T-Mobile Operatorzy 2014-01-31 15:03 przez Wojtek Konopa

W sobotę rusza kolejna odsłona kampanii promującej nowe atrakcyjne oferty T-Mobile: gwarancję najtańszych smartfonów na start oraz dwóch tabletów za złotówkę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawki Natec Genesis HX88 Gadżety 2014-01-31 13:42 przez Wojtek Konopa

Słuchawki Natec Genesis HX88 posiadają wbudowaną kartę dźwiękową 7.1 oraz 10 niezależnych głośników wraz z subwoferem, które zapewniają prawdziwy dźwięk przestrzenny. Dodatkowo gracz ma do dyspozycji mikrofon zaopatrzony w funkcję redukcji szumów, przydatny do komunikacji podczas gry online, a także rozmów ze znajomymi przez Skype.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Travel Alert – aplikacja mobilna do wyszukiwania ofert turystycznych Aplikacje 2014-01-31 12:43 przez Wojtek Konopa

Travel Alert to pierwsza na polskim rynku aplikacja mobilna, która umożliwia przeglądanie kilkunastu tysięcy ofert turystycznych przygotowanych przez wiodących polskich touroperatorów. Aplikacja Travel Alert posiada funkcję alertu, która powiadamia użytkownika, kiedy pojawia się nowa oferta o wskazanych parametrach wyszukiwania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Gwiazda Jakości Obsługi 2014 dla T-Mobile Operatorzy 2014-01-31 11:08 przez Wojtek Konopa

T-Mobile Polska otrzymało prestiżową nagrodę przyznawaną firmom wyróżniającym się pod względem standardów obsługi i poziomu satysfakcji klientów Gwiazdę Jakości Obsługi 2014. Wyróżnienie przyznawane jest w ramach Polskiego Programu Jakość Obsługi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Lumia 925 - test Telefony 2014-01-31 10:42 przez Wojtek Konopa

Test nowoczesnego smartfona działającego pod systemem Windows - Nokia Lumia 925.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jak Nokia Lumia chroni dane Inne 2014-01-31 10:40 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bramka analogowa VoIP Inne 2014-01-31 10:35 przez Wojtek Konopa

Firma KONTEL, dystrybutor produktów innovaphone AG w Polsce, zapowiedziała właśnie wprowadzenie do sprzedaży pierwszej bramy VoIP innovaphone z portami analogowymi, model IP38. Udostępnienie nowego urządzenia innovaphone na naszym rynku jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na tego typu sprzęt, ponieważ większość połączeń wykonywana jest nadal na bazie łącz analogowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dwie nowe pamięci w ofercie firmy Verbatim Gadżety 2014-01-30 15:00 przez Wojtek Konopa

Verbatim, producent akcesoriów komputerowych  wprowadza na rynek nowe warianty pamięci flash dla użytkowników tabletów i smartfonów z systemem Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Połączenia satelitarne dla telefonów Samsung Galaxy S4/ S3 Gadżety, Technologie 2014-01-30 14:24 przez Wojtek Konopa

Firma TS2 Technologie Satelitarne wprowadza do oferty interfejs Thuraya SatSleeve w nowej wersji dla smarfonów Samsung Galaxy S4/ S3. SatSleeve to nowy dodatek do telefonu, dzięki któremu nie stracimy zasięgu w 160 krajach posiadających dostęp do sieci Thuraya.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa wersja tabletu Manta MID7802 – czytelność przede wszystkim Gadżety 2014-01-30 14:04 przez Wojtek Konopa

Nic tak nie poprawia komfortu pracy jak duży i czytelny ekran. Dzięki dużej powierzchni zyskujemy wiele na efektywności pracy, a przyjemność płynąca z korzystania z aplikacji i multimediów jest zdecydowanie większa. Tablet Manta MID7802 powstał z myślą o użytkownikach ceniących sobie wygodę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plus pomaga na Facebooku wybrać ofertę i rozdaje przy tym nagrody Operatorzy 2014-01-30 13:59 przez Wojtek Konopa

Plus uruchomił na Facebooku systemem spersonalizowanego dopasowywania oferty. To niestandardowe rozwiązanie łączy w sobie rozrywkę w postaci psychotestu, konkurs, w którym można wygrać tablet Prestigio MultiPad 7.0 oraz mechanizm rekomendacji i wsparcia sprzedaży.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SkyCash z biletami NFC w Krakowie Aplikacje, Inne 2014-01-30 10:09 przez Wojtek Konopa

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Krakowie mogą już kupować bilety w technologii NFC, zbliżając telefon do umieszczonych w pojazdach naklejek. Unikalne w skali kraju rozwiązanie to wspólna inicjatywa SkyCash, Orange Polska oraz Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lark prezentuje kolorowe tablety Gadżety 2014-01-30 09:27 przez Wojtek Konopa

FreeMe X2  7.2 to nowość od marki Lark – propozycja tabletu z serii FreeMe wyróżniająca się kolorowymi i gumowymi obudowami na tył. Tablet  w nowoczesnej obudowie i dobrej cenie to idealny produkt dla młodzieży i gadżeciarzy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mad Catz: słuchawki F.R.E.Q. 4D z technologią ViviTouch Gadżety 2014-01-30 09:17 przez Wojtek Konopa

MadCatz F.R.E.Q. 4D dzięki zastosowaniu technologii Bayer ViviTouch pozwalają na uzyskanie zupełnie nowych doznań podobnych do uczestniczenia w koncercie na żywo, zastępując standardową wibrację. Wbudowane w słuchawki - elektroaktywne polimery pod wpływem napięcia zmieniają objętość.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe rozwiązanie Impact 360 Workforce Optimization firmy Verint oferuje szersze możliwości mobilne Technologie 2014-01-29 14:35 przez Wojtek Konopa

Firma Verint poinformowała o udostępnieniu rozwiązania Impact 360 Mobile, które wprowadza dodatkowe funkcje optymalizacji pracy personelu (WFO) do dotychczasowych aplikacji mobilnych firmy. Rozwiązanie to zostało opracowane, aby pomóc przedsiębiorstwom w zwiększeniu zaangażowania pracowników i klientów za pomocą urządzeń mobilnych oraz zapewnieniu spójnej obsługi klienta w wielu punktach kontaktu dzięki atutom pakietu Impact 360 Workforce Optimization do obsługi klientów przez contact center, back-office oraz oddziały sprzedaży detalicznej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kilka kart SIM i tylko jeden abonament w Orange Operatorzy 2014-01-28 11:31 przez Wojtek Konopa

Orange wprowadza usługę „Dodatkowa karta SIM”, dzięki której w ramach jednego abonamentu można korzystać z Internetu mobilnego nawet na pięciu urządzeniach. Wystarczy dokupić do wykorzystywanej usługi dodatkowe karty SIM. W zależności od potrzeb można zamówić od jednej do czterech dodatkowych kart. Koszt ich użytkowania to jedynie 5 zł miesięcznie za sztukę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MODECOM FreeTAB 7004 HD+ X2 3G+ Dual - phablet z modemem 3G Gadżety 2014-01-28 11:25 przez Wojtek Konopa

MODECOM rozszerza swoją ofertę urządzeń multimedialnych o kolejny phablet. MODECOM FreeTAB 7004 HD+ X2 3G+ Dual to wielofunkcyjne urządzenie multimedialne typu „all-in-one” oferujące szeroki wachlarz funkcji z ultraszybkim modem 3G na czele.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Evolution i Ultimate - nowe serie tabletów od Larka Gadżety 2014-01-28 11:12 przez Wojtek Konopa

Marka Lark prezentuje pierwsze tablety z nowych serii: Ultimate i Evolution. 8 calowe urządzenia zostały stworzone z myślą o nieco bardziej wymagających klientach poszukujących wydajnych urządzeń do pracy czy też multimedialnych gadżetów . Tablety trafią do sklepów już 30 stycznia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Promocje dla przenoszących numer do Orange Operatorzy 2014-01-27 16:51 przez Wojtek Konopa

Trzy miesiące darmowego abonamentu, nowoczesny smartfon za 1 zł i dodatkowe pakiety minut do wszystkich sieci - to najnowsza propozycja dla przenoszących numer telefonu do Orange. Bonusy czekają też na klientów mobilnego dostępu do Internetu. Przenosząc się do Orange mogą skorzystać z oferty Orange Free Net, w której za nowoczesny router mobilny i tablet zapłacą jedynie 2 zł. Łącząc kupowane usługi w Orange Open, za swój nowy abonament na szybki mobilny Internet zapłacą jedynie 9,90 zł miesięcznie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Podziel się energią i internetem. Nowy PowerBox WiFi 5200 od Colorovo. Gadżety 2014-01-27 16:33 przez Wojtek Konopa

Colorovo wprowadza na rynek nowe urządzenie z kategorii przenośnych ładowarek PowerBox - lekkich i poręcznych urządzeń, pozwalających mieć przy sobie zapas energii elektrycznej do kilkukrotnego naładowania do pełna dowolnego sprzętu, zasilanego z portu USB –telefonu komórkowego, smartfona czy tabletu multimedialnego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Firma HUAWEI zbudowała Centrum Sieci Szkieletowej na Podkarpaciu Technologie 2014-01-27 16:26 przez Wojtek Konopa

HUAWEI stworzył od podstaw Centrum Sieci Szkieletowej na potrzeby projektu realizowanego przez Aero2 – polskiego dostawcę bezpłatnego Internetu. Dzięki tej współpracy, ponad 97 procent mieszkańców województwa podkarpackiego może od początku 2014 roku korzystać z dwóch innowacyjnych usług komercyjnych wprowadzonych przez Aero2 – SpeedNet i AeroPocket.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SkyCash nawiązał współpracę z PKN ORLEN Inne 2014-01-27 11:03 przez Wojtek Konopa

Rewolucja w rozliczaniu płatności za parkowanie w programie ORLEN Flota. Posiadacze kart flotowych ORLEN mogą już skorzystać z nowej funkcjonalności umożliwiającej dokonywanie opłat za parkowanie przy użyciu systemu SkyCash i telefonów komórkowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet Manta MID717 – bądź zawsze w kontakcie Gadżety 2014-01-24 14:13 przez Wojtek Konopa

Nikt chyba nie lubi sytuacji, kiedy traci ważne okazje tylko dlatego, że w tej najważniejszej chwili nie miał dostępu do sieci. Z tabletem Manta MID717 takie momenty odejdą do przeszłości. Ten nowoczesny siedmiocalowy tablet został zaprojektowany z myślą o wygodnym codziennym użytkowaniu – sprawdzaniu poczty e-mail, przeglądaniu internetu, korzystaniu z serwisów społecznościowych i komunikatorów internetowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Akcesoria do urządzeń mobilnych HUGO BOSS Gadżety 2014-01-24 10:37 przez Wojtek Konopa

Kolekcja akcesoriów elektroniki konsumenckiej 2013/2014 sygnowanych logo HUGO BOSS czerpie inspirację z głębi miejskiej aglomeracji. HUGO BOSS prezentuje kolekcję złożoną z dwóch linii. Akcesoria Basic nawiązują do współczesnych trendów i form projektowanych w duchu biznesowej elegancji. Linia Fashion jest z kolei bardziej progresywna i odzwierciedla blichtr wielkomiejskiego życia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Xperia Z Ultra Telefony 2014-01-24 10:34 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ze smartfonu na szkolną tablicę Technologie 2014-01-23 16:17 przez Wojtek Konopa

Firma Samsung Electronics wprowadza nową wersję oprogramowania dla tablic interaktywnych MagicIWB 3.0. Aktualizacja pozwala na budowanie wieloekranowych rozwiązań edukacyjnych, pracę w trybie Multi-User oraz korzystanie z wielu nowych zaawansowanych funkcji, dzięki którym można znacznie usprawnić proces edukacyjny. Oprogramowanie Interactive WhiteBoard 3.0 umożliwia też nauczanie w modelu BYOD*, w którym tablica interaktywna komunikuje się z kompatybilnymi urządzeniami mobilnymi przyniesionymi przez uczniów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy tablet Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS – wysoka mobilność i wydajność Gadżety 2014-01-23 16:06 przez Wojtek Konopa

Colorovo, marka własna ABC Data S.A., największego dystrybutora IT w Polsce, wprowadza na rynek kolejny tablet linii Vision – Colorovo CityTab Vision 7,85” 3G GPS. To drugi model tabletu Colorovo o przekątnej ekranu 7,85 cala.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tańsze połączenia międzynarodowe z Polski dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah Operatorzy 2014-01-23 09:57 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah mogą dzwonić taniej na numery stacjonarne i komórkowe w wybranych krajach, w tym m.in. do Ukrainy, Wietnamu, Chin, USA, Kanady, Australii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec. Promocja „Tańsze Połączenia Międzynarodowe” ruszyła 22 stycznia bieżącego roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Electronics współpracuje z kolejną marką modową – Juun.J Gadżety 2014-01-23 09:50 przez Wojtek Konopa

Po sukcesie linii akcesoriów do telefonów i tabletów stylizowanych przez Moschino i Hexa by Kuho, Samsung Electronics podjął kolejną kreatywną współpracę, tym razem na polu mody męskiej. Juun.J zaprojektował akcesoria dla właścicieli najnowocześniejszych tabletów Samsung, które zostały zaprezentowane podczas Paryskiego Tygodnia Mody Męskiej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Poznaj nowa stronę T-Mobile Polska Operatorzy 2014-01-22 12:05 przez Wojtek Konopa

Dziś wystartowała nowa, odświeżona wersja strony internetowej T-Mobile Polska. Obok nowoczesnego wyglądu, na użytkowników portalu czeka szereg ułatwień w tym: zaawansowane narzędzia pomagające dobrać ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, automatyczne dostosowanie wyświetlanych treści do preferencji użytkownika oraz intuicyjna struktura serwisu, ułatwiająca wyszukiwanie potrzebnych informacji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Weź udział w Ericsson Application Awards 2014 i wygraj 25 000 euro Aplikacje, Inne 2014-01-22 11:10 przez Wojtek Konopa

Został jeszcze miesiąc na zgłoszenie do konkurs Ericsson Application Awards 2014. W rozgrywce mogą wziąć udział studenci, ale również małe i średnie firmy z całego świata (poniżej 100 pracowników).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung M2022 i M2070 – ekologiczne i szybkie drukarki, które rozszerzą możliwości twojego smartfona Gadżety 2014-01-22 11:03 przez Wojtek Konopa

Samsung wprowadził na polski rynek dwie nowe serie drukarek wyposażone w innowacyjne rozwiązania łączności (NFC), umożliwiające bezprzewodowe, zbliżeniowe drukowanie z urządzeń przenośnych takich jak smartfony czy tablety. Laserowe monochromatyczne drukarki jednofunkcyjne serii M2022 oraz monochromatyczne drukarki wielofunkcyjne serii M2070 (drukowanie / kopiowanie / skanowanie / faksowanie*) charakteryzują się ponadto wysoką wydajnością oraz niskimi kosztami eksploatacji, które zapewnia niezwykle oszczędny sterownik Easy Eco.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GameBox w MyBox… i wszystko gra Aplikacje, Operatorzy 2014-01-22 10:58 przez Wojtek Konopa

T-Mobile uruchamia GameBox – nowy serwis z grami dostępny w ramach usługi T Mobile MyBox. GameBox to łatwy dostęp do bazy ponad 150 gier na smartfony z Androidem. Wśród hitów dostępnych w GameBoxie znalazły się takie bestsellery, jak znany miłośnikom strzelanek Duke Nukem 3D, przebój polskiego studia 11bits studios Anomaly Warzone Earth czy barwna, logiczno-zręcznościowa gra World of Goo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa oferta blueconnect z laptopem lub tabletem w T-Mobile Operatorzy 2014-01-22 10:52 przez Wojtek Konopa

Nawet o 20 złotych netto niższy abonament, atrakcyjne ceny urządzeń i duże pakiety danych do wykorzystania – T-Mobile prezentuje nową ofertę blueconnect z laptopem lub tabletem dla klientów biznesowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Akcesoria Golla dla tabletów Samsunga Inne 2014-01-21 11:06 przez Wojtek Konopa

Torby oraz futerały Golla cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli mobilnych terminali. Akcesoriów fińskiego producenta używa ponad czterdzieści milionów osób. Ciekawe wzornictwo, zróżnicowana kolorystyka oraz solidna jakość to niezaprzeczalne walory produktów Golla. Wymienione cechy posiada najnowsza linia etui oraz toreb dla tabletów Samsung Galaxy Tab 3 oraz Note.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobile musi jeszcze poczekać Inne 2014-01-21 10:42 przez Wojtek Konopa

Opublikowane podczas styczniowych targów International CES 2014* cykliczne badani Mindreader zrealizowane przez dom mediowy Mindshare wykazało, że schyłek ery tradycyjnych komputerów nie nastąpi wcale tak szybko jak zapowiadano.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zniżki na Orange Warsaw Festival 2014 dla klientów Orange Operatorzy 2014-01-21 09:53 przez Wojtek Konopa

Orange Polska przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę 15 proc. rabatu na zakup biletów festiwalowych. W zależności od karnetu zaoszczędzić można od 77,85 do 194,85 zł. Pula promocyjnych biletów jest ograniczona, dlatego warto się śpieszyć. Sprzedaż rusza dzisiaj o godz. 10.00.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MultiPad 4 Quantum 10.1 3G w promocji sieci EURO Gadżety 2014-01-20 15:59 przez Wojtek Konopa

Marka Prestigio  informuje o promocji na MultiPada 4 Quantum 10.1 3G (PMP5101C3G_QUAD) w sieci Euro RTV AGD. Czterordzeniowy procesor, niezwykle wyraźny i jasny 10.1-calowy wyświetlacz, wytrzymała bateria oraz łączność komórkowa - to tylko niektóre z zalet wielofunkcyjnego MultiPada, wycenionego na 790 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejne Mobile Central Europe już za rok Inne 2014-01-20 13:06 przez Wojtek Konopa

W Mobile Central Europe, konferencjidla programistów mobilnych, wzięło udział o połowę więcej uczestników, niż zakładali organizatorzy. Do sukcesu wydarzenia przyczyniła się m.in. jego unikalna forma umożliwiająca pozyskanie praktycznej wiedzy od ekspertów pracujących m.in. dla Apple, Amazon, Evernote, Facebook, Google czy Microsoftu. Ruszająprzygotowania do kolejnej edycji Mobile Central Europe, która będzie jednym z najbardziej oczekiwanym wydarzeń branżowych w przyszłym roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa oferta Internetu w T-Mobile to więcej możliwości Operatorzy 2014-01-20 12:26 przez Wojtek Konopa

Większy wybór nowoczesnych tabletów i większe pakiety danych – T-Mobile prezentuje nową ofertę Internetu mobilnego dla klientów indywidualnych. Już jest dostępna nowa oferta Internetu mobilnego w T-Mobile. W nowej ofercie T-Mobile każdy znajdzie coś dla siebie, od zaawansowanych tabletów z dużymi pakietami danych, po zestawy urządzeń stworzone z myślą o całej rodzinie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Colorovo CityTab Lite 7” 2.1 Gadżety 2014-01-17 14:50 przez Wojtek Konopa

Colorovo, marka własna ABC Data, jednego z największych dystrybutorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej wprowadza na rynek tablet Colorovo CityTab Lite 7” 2.1. To już trzecia odsłona siedmiocalowego urządzenia, przeznaczonego przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką użytkową.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Podejrzany o stalking Inne 2014-01-17 12:33 przez Wojtek Konopa

19 zarzutów uporczywego nękania innych osób usłyszał 33-latek z Opola. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Stalking zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Hama ze słuchawkami w kolorach tęczy Gadżety 2014-01-17 11:40 przez Wojtek Konopa

Słuchawki są dla wielu młodych ludzi czymś więcej niż akcesorium, stanowiąc element mody, istotny dodatek do ubioru. Hama Polska wprowadziła do sprzedaży kilkanaście modeli w różnych zestawach kolorystycznych, będących ciekawą alternatywą dla nudnych słuchawek dołączanych do wyposażenia smartfonów i tabletów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nielimitowane rozmowy na 7 lub 30 dni dla użytkowników Heyah i T-Mobile na kartę Operatorzy 2014-01-17 11:24 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy Heyah i T-Mobile na kartę, mają możliwość wykonywania połączeń na numery komórkowe T-Mobile i Heyah w ramach zryczałtowanej opłaty cyklicznej w wysokości zaledwie 5 lub 10 zł. Oferta jest ważna od 17 stycznia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowe podstawki przenośne - JAS mini i CUBE mini Gadżety 2014-01-17 08:34 przez Wojtek Konopa

JAS mini wyróżnia się prostą i solidną konstrukcją, która umożliwia komfortowe korzystanie z tabletu lub telefonu. Dodatkowym atutem jest niewielka waga oraz kompaktowe gabaryty, dzięki czemu podstawkę bez najmniejszych problemów zmieścimy w torbie lub plecaku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Yarvik przedstawia tablet zaprojektowany specjalnie dla graczy Gadżety 2014-01-17 08:25 przez Wojtek Konopa

Firma Yarvik prezentuje Tablet G1 Force 7" Gaming stworzony specjalnie dla graczy! Jest to pierwsze urządzenie Holenderskiej firmy Yarvik które łączy funkcjonalność tabletu z przyjemnością grania na konsoli. W pełni konfigurowalne przyciski zapewniają dużą przyjemność z grania na tablecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zaktualizowana aplikacja Box dla iPhone i iPad Aplikacje 2014-01-16 13:47 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Rusza styczniowa trasa Kina Orange Operatorzy 2014-01-16 13:43 przez Wojtek Konopa

Aż pięć premierowych filmów, w tym dwa w wersji 3D będzie można zobaczyć w  największym objazdowym kinie w Polsce. Od 17 stycznia  Kino Orange rusza w trasę z wyjątkowym repertuarem. Mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, będą mogli zobaczyć m.in.  "Pod Mocnym Aniołem" Wojtka Smarzowskiego czy najnowszy film Martina Scorsese "Wilk z Wall Street".

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Creative EP-600 - słuchawki dla ludzi aktywnych Gadżety 2014-01-16 13:39 przez Wojtek Konopa

Creative wprowadził na polski rynek dokanałowe słuchawki, model EP-600. Został opracowany z myślą o użytkownikach mobilnych urządzeń, którzy cenią sobie aktywną rozrywkę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy smartfon Kruger&Matz DRIVE Telefony 2014-01-15 16:11 przez Wojtek Konopa

Kruger&Matz, marka specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, po ostatnim sukcesie smartfonów LIVE, MOVE oraz MIST, wprowadza na rynek kolejny produkt. Najnowszy smarfon DRIVE to propozycja dla ludzi żyjących na wysokich obrotach. Zwiększona pojemność baterii, przy procesorze Quad-Core ARM Cortex oraz systemie Android 4.1 Jelly Bean nie pozwoli zwolnić tempa pracy tego smarfona.

» więcej
Komentarze: 2
Modecom Xino Z46 X4 od dziś do nabycia w Media Zone Telefony 2014-01-15 15:59 przez Wojtek Konopa

Media Zone wprowadza dziś do sprzedaży pierwszy smartfon firmy Modecom. Xino jest najnowszym produktem rodzimej firmy Modecom jak i pierwszym przedstawicielem zapowiadanej wcześniej linii wydajnych smartfonów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Innowacyjny zestaw do internetu domowego LTE w Cyfrowym Polsacie i sieci Plus Operatorzy 2014-01-15 12:42 przez Wojtek Konopa

Cyfrowy Polsat i Plus, jako jedyni na rynku, wprowadzają do oferty autorskie, nowoczesne rozwiązanie umożliwiające korzystanie z domowego internetu LTE na wielu urządzeniach. O jego przewadze decyduje zewnętrzny modem LTE, który można zamontować w bardzo prosty sposób, używając istniejącej instalacji satelitarnej lub DVB-T!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Czym powinien charakteryzować się idealny telefon dla seniora? Telefony 2014-01-14 16:20 przez Wojtek Konopa

Pojemna bateria, czytelny wyświetlacz, duże przyciski oraz mocny głośnik – telefonów o takich parametrach poszukują najczęściej seniorzy. Z myślą o nich firma Platinet wprowadziła do swojej oferty model Compas Senior Phone E04 z Dual SIM. Jest on doskonałym pomysłem na prezent z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Xperia E1 Telefony 2014-01-14 15:23 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sony Xperia T2 Ultra i Xperia T2 Ultra dual Telefony 2014-01-14 15:21 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawki XQISIT LZ380 w ofercie sieci Play Gadżety 2014-01-14 12:28 przez Wojtek Konopa

Marka XQISIT projektująca funkcjonalne urządzenia audio charakteryzujące się modernistycznym designem, wprowadziła do oferty akcesoryjnej operatora sieci Play bezprzewodowe słuchawki LZ380, które pracują w oparciu o technologię Bluetooth.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Harman Kardon Esquire Gadżety 2014-01-14 09:16 przez Wojtek Konopa

Kto dał się już uwieść urodzie i możliwościom harmanowskich słuchawek Soho, od razu rozpozna niemal identyczną stylistykę, łączącą w jedno prawdziwą skórę i aluminium - jakby oba urządzenia pochodziły z jednego kompletu. Wrażenie to potęguje jakość dźwięku, niezrównana także i w tym wypadku. Czym zatem jest wytworny Esquire?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MODECOM FreeTAB 1010 IPS IC Gadżety 2014-01-13 15:47 przez Wojtek Konopa

Producent renomowanych urządzeń mobilnych MODECOM przedstawia najnowszy model tabletu multimedialnego FreeTAB 1010 IPS IC. Prezentowane urządzenie jest pierwszym w ofercie firmy tabletem kontrolowanym przez system operacyjny Microsoft Windows 8.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aluminiowy GOCLEVER Orion 102 Gadżety 2014-01-13 15:41 przez Wojtek Konopa

Orion 102 to najnowszy tablet z Androidem firmy GOCLEVER, wyposażony w znakomity 10-calowy ekran IPS oraz bezprzewodową klawiaturę Bluetooth. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno jako przenośne centrum multimedialne, jak i sprzęt do pracy (tworzenia i edycji dokumentów, korzystania z poczty elektronicznej, komunikacji społecznościowej itp.).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zmodernizowana sieć T-Mobile w Warszawie i Trójmieście Operatorzy 2014-01-10 14:38 przez Wojtek Konopa

W procesie modernizacji sieci stacje bazowe starszej generacji zastąpiono najnowocześniejszymi nadajnikami, a także istotnie zwiększono ich liczbę. W aglomeracji warszawskiej 1208 anten 2G i 3G zastąpiono 1932 nowoczesnymi nadajnikami. W Trójmieście 562 stacje zostały zastąpione 830 nowymi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja do zarządzania kontem w Plus na Kartę i Plus Mix w smartfonach z systemem Android Aplikacje, Operatorzy 2014-01-10 13:30 przez Wojtek Konopa

Od dziś klienci Plusa korzystający z ofert „na kartę” i mix mogą zarządzać swoim kontem bezpośrednio w telefonie. Jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji „Konto Plus na Kartę i Mix” dostępnej bezpłatnie w Sklepie Play.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC i Play wspierają WOŚP Inne, Operatorzy 2014-01-10 13:24 przez Wojtek Konopa

Jeszcze tylko przez 5 dni, do 14 stycznia będzie można wziąć udział w licytacji z okazji 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowego egzemplarza telefonu HTC One wykonanego z 24-karatowego złota w limitowanej wersji urządzenia wraz ze złotym numerem sieci Play: 570 100 500.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ASUS VivoTab Note 8 - tablet z Windows 8.1 i profesjonalnym rysikiem Wacom Digitizer Gadżety 2014-01-10 10:52 przez Wojtek Konopa

Podczas konferencji prasowej ASUS przedstawił VivoTab Note 8, tablet z Windows 8.1 i rysikiem Wacom. VivoTab Note 8 powstał z myślą o studentach i pracujących profesjonalistach-jest wyposażony w pakiet Microsoft Office Home and Student. Urządzenie wyposażono w procesor Intel Atom. Całość waży 380 g.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pekao jako Bankier WOŚP. PeoPay pomoże w zbieraniu środków Inne 2014-01-10 10:37 przez Wojtek Konopa

W niedzielę, 12 stycznia 2014 roku, po raz szesnasty Bank Pekao zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Bank Pekao, który już dziś zadeklarował, że będzie wspierał Orkiestrę w kolejnych edycjach, przekaże 2 miliony złotych. Po raz pierwszy darczyńcy będą mogli wpłacać pieniądze z każdego zakątka kraju korzystając z aplikacji mobilnej PeoPay.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MasterCard dostarcza rozwiązania zakupowe na urządzeniach marki Samsung Technologie 2014-01-10 10:19 przez Wojtek Konopa

Firma MasterCard umożliwi posiadaczom swoich kart, wydanych przez Commonwealth Bank of Australia bezpieczne zaadaptowanie ich na wybranych urządzeniach marki Samsung, wyposażonych w technologię NFC, co zapewni klientom szybkie i bezpieczne płatności zbliżeniowe. Jest to pierwszy komercyjny projekt MasterCard realizowany z Samsungiem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Measy U4C Gadżety 2014-01-09 11:58 przez Wojtek Konopa

Firma Measy wprowadziła na polski rynek nowy model przystawki do Smart TV, oznaczony jako U4C. Urządzenie wyposażone jest m.in. w czterordzeniowy procesor, kamerę i mikrofon, co powinno zapewnić mu mnogość zastosowań - od komunikacji, przez edukację, aż do zabawy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tap&Swipe - poznaj najnowsze technologie Aplikacje 2014-01-09 11:22 przez Wojtek Konopa

Możecie już pobrać „Tap&Swipe” – nowy magazyn technolifestyle’owy dostępny w formie aplikacji na tablety. “Tap&Swipe” to miesięcznik przeznaczony przede wszystkim dla nowoczesnych mężczyzn, którzy interesują się najnowszymi trendami w nowych technologiach. Pierwszy numer zawiera około 25 artykułów, w których prezentowane są gadżety, innowacyjne rozwiązania, gry, aplikacje i serwisy internetowe.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mapy z dożywotnią aktualizacją Aplikacje, GPS 2014-01-09 10:14 przez Wojtek Konopa

Coraz więcej polskich producentów nawigacji samochodowych wprowadza bezpłatne aktualizacje map. Marka Lark do wszystkich nowych modeli nawigacji dodaje mapy Lifetime z bezpłatnym okresem aktualizacji na 5 lat. Lark jest pierwszym polskim producentem oferującym tak długi okres darmowej aktualizacji.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile gwarantuje najtańsze smartfony na rynku Operatorzy, Telefony 2014-01-09 10:07 przez Wojtek Konopa

Gdy na rynku królują wyprzedaże T-Mobile wprowadza promocję z gwarancją najtańszych smartfonów dla klientów w 2014 roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Start-up Surrogates zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Aplikacje, Inne 2014-01-09 10:04 przez Wojtek Konopa

Mobilna gra miejska Surrogates, jako pierwsza w Polsce wesprze działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Technologiczne rozwiązania dają możliwość dostosowania aplikacji do akcji charytatywnej. 12 stycznia serca WOŚPu zaleją wirtualną mapę Polski i całego świata. Dzięki Surrogates każdy posiadacz smartfona z systemem Android, będzie mógł bezpłatnie ściągnąć aplikację ze sklepu Google Play i wesprzeć fundację.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najwięksi programiści mobilni w Warszawie Inne, Technologie 2014-01-09 09:09 przez Wojtek Konopa

W najbliższy piątek i sobotę odbędzie się w Warszawie Mobile Central Europe – największa w środkowej Europie konferencja dla programistów aplikacji mobilnych. Podczas wydarzenia wystąpią eksperci i inżynierowie, którzy zdobywali doświadczenie pracując m.in. dla Apple, Amazon, Evernote, Facebook, Google czy Microsoft.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Power bank OMEGA 10 000mAh Gadżety 2014-01-08 14:34 przez Wojtek Konopa

W drugiej połowie stycznia zadebiutuje najmocniejszy power bank marki OMEGA. Model OMPB10 o pojemności aż 10 000mAh pozwoli na nawet pięciokrotne naładowanie urządzeń mobilnych zasilanych napięciem 5V, takich jak: smartfony, tablety, aparaty i kamery cyfrowe, czy nawigacje GPS. Wydłuży tym samym pracę sprzętu mobilnego w przypadku braku dostępu do sieci elektrycznej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Marka Jabra w dystrybucji Hama Polska Inne 2014-01-08 13:54 przez Wojtek Konopa

Hama Polska została oficjalnym dystrybutorem marki Jabra. Produkty tego cenionego, duńskiego producenta poszerzą bogatą ofertę akcesoriów Hamy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Łap spadające ceny Operatorzy 2014-01-08 13:15 przez Wojtek Konopa

W Plusie trwa właśnie Hiperwyprzedaż, a na oficjalnym fanpage’u operatora można wziąć udział w konkursie wspierającym akcję, w którym do wygrania są trzy smartfony Nokia Lumia 520.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
5G PPP powiększy europejskie przewodnictwo w telekomunikacji Technologie 2014-01-08 13:09 przez Wojtek Konopa

Nowe Partnerstwo Publiczno-Prywatne Infrastruktura 5G (PPP) zostało zainicjowane w bieżącym tygodniu przez Komisję Europejską oraz stowarzyszenie 5G PPP Association. Będzie się ono angażowało w badania dotyczące rozwiązań, struktur, technologii i standardów dla infrastruktury łącznościowej 5G następnej dekady.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Baza 1,3 miliona firm w twoim telefonie Aplikacje 2014-01-08 09:55 przez Wojtek Konopa

Serwis Firmy.net, jeden z liderów rynku wyszukiwarek firm, produktów i usług, wypuścił na rynek swoją aplikację na urządzenia mobilne działające w systemie iOS oraz Android. Dzięki temu ich właściciele będą mieli prosty dostęp do bazy około 1,3 miliona firm. Do tej pory z aplikacji korzystać mogli jedynie użytkownicy Windows 8.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SmartBand i Lifelog na Androida Aplikacje 2014-01-08 09:18 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Produkty Genius na CES 2014 Gadżety 2014-01-08 09:15 przez Wojtek Konopa

Początek roku to czas targów komputerowych. Producenci prezentują najnowsze gadżety, które wyznaczą trendy na najbliższe miesiące. Nie inaczej jest z firmą Genius, która na targach CES 2014 w Las Vegas prezentuje swoje urządzenia w nowych kolorach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablet Kruger&Matz KM0974 Gadżety 2014-01-08 09:11 przez Wojtek Konopa

Najnowszy tablet KM0974, to już czwarta nowość z segmentu tabletów w tym roku sygnowana logo marki Kruger&Matz. Tablet ten polecany jest dla osób ceniących sobie multifunkcyjność oraz wygodę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ThinkPad 8 — profesjonalny tablet działający w trzech trybach Gadżety 2014-01-08 09:09 przez Wojtek Konopa

Kompaktowy ThinkPad 8 to 8-calowy tablet najwyższej klasy wykonany z ciętego maszynowo aluminium, oferujący użytkownikom wszystkie technologie potrzebne do wydajnej pracy. Zaspokaja potrzeby osób poszukujących przenośnego urządzenia, do którego można podłączyć klawiaturę i monitor, aby uzyskać pełnię funkcji komputera PC.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Płać kartą Visa i zdobywaj tablety Samsung oraz karty przedpłacone każdego dnia Inne 2014-01-08 08:33 przez Wojtek Konopa

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum