Blog BazaTelefonów.pl
 

ThinkPad 8 — profesjonalny tablet działający w trzech trybach

Gadżety 2014-01-08 09:09

Kompaktowy ThinkPad 8 to 8-calowy tablet najwyższej klasy wykonany z ciętego maszynowo aluminium, oferujący użytkownikom wszystkie technologie potrzebne do wydajnej pracy. Zaspokaja potrzeby osób poszukujących przenośnego urządzenia, do którego można podłączyć klawiaturę i monitor, aby uzyskać pełnię funkcji komputera PC.

W trybie pracy stacjonarnej ThinkPad 8 łączy się z opcjonalną podstawą z klawiaturą, stacją dokującą lub monitorem, a po złożeniu opcjonalnej osłony Quickshot Cover można go używać w trybie namiotu.

Osłona Quickshot Cover umożliwia też łatwe i intuicyjne robienie zdjęć oraz nagrywanie wideo. Wystarczy ją odchylić, aby odsłonić kamerę HD o rozdzielczości 8 MP i uruchomić aplikację aparatu. Zdjęcia i nagrania wideo można następnie wyświetlać i edytować na superjasnym ekranie o przekątnej 8,3 cala i rozdzielczości 1920 x 1200, a także przesyłać je bezprzewodowo przy użyciu technologii Miracast lub wyświetlać na dużym ekranie za pośrednictwem kabla podłączonego do gniazda microHDMI. Użytkownikom potrzebującym pełni możliwości komputera PC ThinkPad 8 oferuje najnowszy czterordzeniowy procesor Intel Bay Trail, do 128 GB pamięci masowej, gniazdo microUSB 3.0, łączność LTE2 oraz system Windows 8 Pro.

Firmy mogą korzystać z różnych opcji serwisu i pomocy technicznej. Możliwość rozszerzenia gwarancji Lenovo Advanced Exchange (dostępna w USA i Kanadzie) to nowy poziom pomocy technicznej w tym segmencie. Użytkownicy otrzymują tablet na wymianę następnego dnia roboczego po stwierdzeniu awarii. Klient odsyła kupiony model w pudełku z opłaconymi kosztami przesyłki i zatrzymuje urządzenie na wymianę, które posiada ten sam numer seryjny co oryginalny tablet. Dzięki temu firmy mogą łatwiej zarządzać leasingowanymi produktami.

Modele tabletu ThinkPad 8 konfigurowane na zamówienie będą dostępne od końca stycznia w cenach od 399 USD.

Źródło:Lenovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3535 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum