Blog BazaTelefonów.pl
 

Marka Jabra w dystrybucji Hama Polska

Inne 2014-01-08 13:54

Hama Polska została oficjalnym dystrybutorem marki Jabra. Produkty tego cenionego, duńskiego producenta poszerzą bogatą ofertę akcesoriów Hamy.

Jabra jest uznaną marką światową w zakresie projektowania i produkcji akcesoriów słuchawkowych oraz zestawów głośnomówiących. Firma istnieje od ponad dwudziestu lat nieustannie wprowadzając na rynki innowacyjne i proste w obsłudze rozwiązania. Motto przewodnie firmy to "bezprzewodowa swoboda".

W ofercie Hama Polska pojawi się bardzo bogaty asortyment. Słuchawki i głośniki do słuchania muzyki, zestawy słuchawkowe i głośniki do realizacji połączeń telefonicznych oraz zestawy słuchawkowe dla osób uprawiających sport. Warto dodać, że w urządzeniach Jabra są stosowane najnowsze technologie m.in. NFC, Multiuse -umożliwiająca połączenie z dwoma telefonami czy Noise Blackout, która redukuje szumy tła i poprawia jakość dźwięku.

Produkty Jabra były wielokrotnie nagradzane w międzynarodowym konkursie Red Dot Design Award. Nagroda jest przyznawana corocznie przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen i jest jedną z najbardziej prestiżowych w świecie wzornictwa. Jury wybiera zwycięzców z ponad 6000 zgłoszeń z 52 krajów.

Źródło: Jabra

Wojtek Konopa, wyświetlono 3777 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum