Blog BazaTelefonów.pl
 

Start-up Surrogates zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Aplikacje, Inne 2014-01-09 10:04

Mobilna gra miejska Surrogates, jako pierwsza w Polsce wesprze działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Technologiczne rozwiązania dają możliwość dostosowania aplikacji do akcji charytatywnej. 12 stycznia serca WOŚPu zaleją wirtualną mapę Polski i całego świata. Dzięki Surrogates każdy posiadacz smartfona z systemem Android, będzie mógł bezpłatnie ściągnąć aplikację ze sklepu Google Play i wesprzeć fundację.

Start-upSurrogates łączy świat rzeczywisty z wirtualnym. Takie rozwiązanie daje możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu tworząc społeczności w cyberprzestrzeni.  W czasie gry uczestnik buduje swoją wirtualną postać, zdobywa doświadczenie
i przenosi się na kolejne poziomy gry odznaczając się w punktach zwanymi checkpointami. Dzięki temu buduje konkurencyjność wśród pozostałych graczy i zdobywa nagrody. Idea przenikania się dwóch światów, stworzenia społeczności, połączona z  nieograniczonym zasięgiem geograficznym została przełożona na wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dostępność aplikacji również poza granicami kraju jest dodatkowym atutem. Dzięki dostosowaniu aplikacji do mapy Polski i całego świata pomóc mogą właściwie wszyscy.  Każdy posiadacz smartfona z systemem Android może pobrać ją bezpłatnie ze sklepu internetowego Google Play. Po instalacji gry na mapie Polski i świata pojawiają się wirtualne serduszka Fundacji. Pieniądze na rzecz akcji można przekazać klikając w serce, które kieruje do wysłania smsa lub zrobienia przelewu na konto Fundacji. „Dzięki aplikacji Surrogatesmożemy dostosować grę do wymagań klienta. To całkiem nowa forma marketingu mobilnego. Narzędzie daje możliwość spersonalizowania gry pod kątem wizualnym i technologicznym. Dzięki rozbudowanej fabule bazującej na idei RPG można wykorzystać aplikację do promocji każdej marki, aktywizując potencjalnych klientów. Możemy określić zasięg oraz grupę docelową, która jest atrakcyjna dla klienta. W przypadku wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiedzieliśmy, że nie mamy ograniczeń geograficznych, że poza Polską możemy dotrzeć do ludzi na całym świecie.” – mówi Sebastian Matusik, współzałożyciel Surrogates.

Nowe rozwiązania technologiczne zwiększają szansę niesienia pomocy. Surrogates, pomimo tego, że wystartowało w połowie ubiegłego roku ma już na swoim współpracę z operatorem komórkowym Play. W październiku 2013 roku Firma wykorzystując możliwości Surrogates rozpoczęła testy szybkiego Internetu LTE w Toruniu.

Źródło: Heimastudio

Wojtek Konopa, wyświetlono 3764 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum