Blog BazaTelefonów.pl
 

HTC i Play wspierają WOŚP

Inne, Operatorzy 2014-01-10 13:24

Jeszcze tylko przez 5 dni, do 14 stycznia będzie można wziąć udział w licytacji z okazji 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjątkowego egzemplarza telefonu HTC One wykonanego z 24-karatowego złota w limitowanej wersji urządzenia wraz ze złotym numerem sieci Play: 570 100 500.

 

Poza telefonem i złotym numerem,zwycięzca licytacji będzie miał możliwość odbycia ekskluzywnego, indywidualnego szkolenia z zakresu obsługi urządzenia. Dla wygody przyszłego posiadacza limitowanej wersji HTC One instruktaż zostanie przeprowadzony w miejscu zamieszkania zwycięzcy.

Na chwilę obecną wartość telefonu przekroczyła 6.6tys złotych. Jest to jeden z zaledwie kilku egzemplarzy przeznaczonych na polski rynek. Aby wziąć udział w licytacji przeprowadzanej za pośrednictwem serwisu Allegro, wystarczy wejść w link prowadzący do aukcji.

To już 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 12 stycznia, czyli  w najbliższą niedzielę. W tym roku pomoc przeznaczona jest na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3484 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum