Blog BazaTelefonów.pl
 

Harman Kardon Esquire

Gadżety 2014-01-14 09:16

Kto dał się już uwieść urodzie i możliwościom harmanowskich słuchawek Soho, od razu rozpozna niemal identyczną stylistykę, łączącą w jedno prawdziwą skórę i aluminium - jakby oba urządzenia pochodziły z jednego kompletu. Wrażenie to potęguje jakość dźwięku, niezrównana także i w tym wypadku. Czym zatem jest wytworny Esquire?

To dwa w jednym, czyli bezprzewodowa, przenośna kolumienka głośnikowa oraz wygodny system konferencyjny. Ma format pokrowca na płyty CD, a więc bez trudu mieści się nawet w damskiej torebce, czym dystansuje podobnego przeznaczenia sprzęt innych marek. Przyjemny w dotyku i pachnący luksusem nie mniej, niż krokodylowe etui na kubańskie cygara, komponuje się zarówno ze stylowym ekwipunkiem dobrze sytuowanego podróżnika jak i z mahoniowym biurkiem prezesa korporacji. I jednemu i drugiemu doskonale sprawdzi się łączność Esquire’a ze smartfonem i tabletem przez Bluetooth z NFC, gdy używać go jako urządzenia głośnomówiącego. W podróży trudno też nie docenić solidności wykonania i trwałości, w biurze natomiast - systemu konferencyjnego uzbrojonego w dwa mikrofony i technologię redukcji szumów. Dzięki niej głos szefa, płynący ze smartfona via Bluetooth, ma taką klarowność, że telekonferencje z nim można by nawet… polubić.

Mimo to Esquire czuje się chyba najlepiej, odtwarzając muzykę. A robi to doskonale. Słysząc, jak dwa przetworniki o mocy 10W i wbudowany port basu radzą sobie z dynamicznymi, pełnymi niuansów, kawałkami, człowiek zastanawia się, jak to możliwe, że tak mała i lekka rzecz potrafi zbudować czysty, szczegółowy i pełny dźwięk od góry do samego dołu pasma. W dodatku może to robić do 10 godzin non stop na własnym zasilaniu!
Harman Kardon ESQUIRE, cena 999 zł

Podstawowe parametry:

  • Przetworniki: 2 x 45 mm
  • Moc wzmacniacza: 2 x 10 W
  • Pasmo: 80 Hz - 22 kHz
  • stosunek sygnał/szum: 80 dB
  • Bateria: Li-ion 7.4V/4000 mA
  • Wejścia: Aux-in, Bluetooth
  • Wymiary: 147x147x 46.5 mm

Źródło: Harman Kardon

Wojtek Konopa, wyświetlono 3153 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum