Blog BazaTelefonów.pl
 

Colorovo CityTab Lite 7” 2.1

Gadżety 2014-01-17 14:50

Colorovo, marka własna ABC Data, jednego z największych dystrybutorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej wprowadza na rynek tablet Colorovo CityTab Lite 7” 2.1. To już trzecia odsłona siedmiocalowego urządzenia, przeznaczonego przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką użytkową.

Nowy tablet został wyposażony w jeden z najnowszych procesorów firmy Rockchip – dwurdzeniowy RK3026, oparty na architekturze ARM Cortex A9, o częstotliwości taktowania 2x1.0 GHz. Dużą zaletą nowego układu jest wydajny procesor graficzny - Mali-400MP2, który pozwoli na odtwarzanie multimediów, czy korzystanie z zaawansowanych graficznie gier.

„Colorovo CityTab Lite 2.1 to znakomita propozycja dla każdego, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z tabletami i poszukuje sprawdzonego, wydajnego rozwiązania w korzystnej cenie. Nasz nowy tablet gwarantuje dobrą wydajność i komfort pracy z urządzeniem w bardzo korzystnej cenie” – powiedział  Maciej Michalski Business Product Manager Colorovo.

Colorovo CityTab Lite 2.1 będzie tańszy od swojego poprzednika o ok. 50 złotych – sugerowana cena detaliczna urządzenia to 249 zł.

Początkujących użytkowników tabletów na pewno ucieszy informacja, że wszystkie produkty Colorovo mają zapewnione sprawdzone wsparcie serwisowe w Polsce oraz 24 miesiące gwarancji door to door – odkrywanie świata elektroniki użytkowej może więc przebiegać bez obaw.

„Właścicielem marki Colorovo jest jeden z największych dystrybutorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej, ABC Data S.A. W przygotowywaniu nowych produktów korzystamy z ponad 20 lat doświadczenia ABC Daty na rynku IT. Posiadamy również odpowiednią wiedzę i infrastrukturę w Polsce, by zagwarantować klientom Colorovo pełne wsparcie techniczne dla naszych produktów” – dodał Maciej Michalski.

Od 3 stycznia 2014 r. Colorovo CityTab Lite 7” 2.1 jest dostępny w sieci dystrybucji ABC Data oraz między innymi w ofercie sklepów internetowych: Agito.pl, Morele.net, U3D, Reset, a także w sieciach MediaMarkt i Saturn.

Źródło: Colorovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3259 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum