Blog BazaTelefonów.pl
 

Nielimitowane rozmowy na 7 lub 30 dni dla użytkowników Heyah i T-Mobile na kartę

Operatorzy 2014-01-17 11:24

Użytkownicy Heyah i T-Mobile na kartę, mają możliwość wykonywania połączeń na numery komórkowe T-Mobile i Heyah w ramach zryczałtowanej opłaty cyklicznej w wysokości zaledwie 5 lub 10 zł. Oferta jest ważna od 17 stycznia.

Oferta skierowana jest do Użytkowników T-Mobile na kartę, którzy korzystają z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot oraz użytkowników Heyah korzystających z taryf: Nowa Heyah lub z Taryfy Pakietowej. Ryczałtowa opłata cykliczna za okres 7 lub 30 dni, to odpowiednio 5 i 10 zł.

Warunkiem skorzystania w oferty jest posiadanie aktywnego konta na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty cyklicznej. Użytkownik może dokonać aktywacji  oferty za pomocą kodu ekspresowego, w Internetowym Systemie Obsługi na stronie www.t-mobile.pl lub www.heyah.pl, w Biurze Obsługi Użytkownika, a także w punktach sprzedaży T-Mobile lub wysyłając SMS o treści TAK na  bezpłatny numer w sieci operatora. Aktywacja oferty nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu zarejestrowania przez operatora zlecenia i zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

Aktywacja i dezaktywacja usługi:

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3286 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum