Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa oferta Internetu w T-Mobile to więcej możliwości

Operatorzy 2014-01-20 12:26

Większy wybór nowoczesnych tabletów i większe pakiety danych – T-Mobile prezentuje nową ofertę Internetu mobilnego dla klientów indywidualnych. Już jest dostępna nowa oferta Internetu mobilnego w T-Mobile. W nowej ofercie T-Mobile każdy znajdzie coś dla siebie, od zaawansowanych tabletów z dużymi pakietami danych, po zestawy urządzeń stworzone z myślą o całej rodzinie.

Ceny nowoczesnych tabletów z routerem i pakietem danych, zaczynają się już od 49,99 zł miesięcznie, w ramach zobowiązania na 30 miesięcy. Nowa oferta Internetu mobilnego w T-Mobile to nie tylko nowoczesne tablety w przystępnych cenach, to także dostęp do najnowocześniejszej sieci, która oferuje transmisję danych w zależności od dostępnej technologii z prędkością do 21 Mbps (UMTS900) lub do 42 Mbps (UMTS2100). Zasięg szybkiego Internetu oferowanego przez T-Mobile jest stale rozszerzany i obecnie w jego zasięgu znajduje się 92% populacji kraju.

W ramach oferty z dwoma tabletami i routerem T-Mobile prezentuje dwa atrakcyjne zestawy urządzeń dostępne za 1 zł na start, przy zobowiązaniu na 30 miesięcy. Za dwa tablety Pentagram Quadra 7 Ultra Slim z routerem WiFi i 5GB danych klient zapłaci tylko 69,99 zł miesięcznie. Zestaw złożony z dwóch ultrasmukłych tabletów Modecom FreeTab 1001, nowoczesnego routera WiFi ZTE MF60 i pakietu 10GB transferu, dostępny jest z kolei w abonamencie za jedyne 89,99 zł miesięcznie. Klienci T-Mobile otrzymają dodatkowo zniżkę 10 zł miesięcznie na abonament.

Dla wszystkich klientów, którzy szukają wydajnego tabletu WiFi z dostępem do Internetu w przystępnej cenie, T-Mobile przygotowało specjalną ofertę. Tablety Prestigio Multipad 7.0 Pro Duo, Modecom Freetab 1001 oraz ASUS MeMO Pad 10, każdy z routerem WiFi, dostępne są w atrakcyjnych opcjach abonamentowych – odpowiednio za 49,99, 59,99 i 69,99 zł miesięcznie. Podobnie jak w przypadku oferty z dwoma tabletami, tak i tu urządzenia dostępne są za 1zł w ramach zobowiązania na 30 miesięcy.

Również klienci szukający niezależności i swobody, jaką dać mogą urządzenia z wbudowanym modemem 3G, znajdą w ofercie T-Mobile coś dla siebie. 10-calowy Samsung Galaxy Tab 3 z pakietem 10 GB danych do wykorzystania każdego miesiąca dostępny jest w ramach abonamentu za 89,99 zł miesięcznie. Popularny 7-calowy Samsung Galaxy Tab 3 wraz z pakietem 5GB danych dostępny jest w abonamencie za 59,99 zł miesięcznie.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3471 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum