Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Electronics współpracuje z kolejną marką modową – Juun.J

Gadżety 2014-01-23 09:50

Po sukcesie linii akcesoriów do telefonów i tabletów stylizowanych przez Moschino i Hexa by Kuho, Samsung Electronics podjął kolejną kreatywną współpracę, tym razem na polu mody męskiej. Juun.J zaprojektował akcesoria dla właścicieli najnowocześniejszych tabletów Samsung, które zostały zaprezentowane podczas Paryskiego Tygodnia Mody Męskiej.

Juun.J inspiruje się przede wszystkim modą uliczną, którą adaptuje, przetwarza i popularyzuje na światowych wybiegach. Każda kolekcja to kolejna, mocna propozycja stylu industrial, który w harmonijny sposób łączy się ze światem high-tech. Podczas paryskiej prezentacji najnowszych stylizacji na sezon jesień zima 2014-2015, projektant pokazał dwa luksusowe, skórzane etui ochronne dedykowane najnowszym produktom Samsung - GALAXY NotePRO (12.2) i GALAXY Note 10.1 (2014). Zamierzeniem projektanta było nie tylko stworzenie dodatków dla urządzeń elektronicznych, jak również wysłanie jasnego sygnału, że najnowocześniejsza technologia jest już integralną częścią mody – procesu jej tworzenia i użytkowania.

Akcesoria Juun.J dedykowane są najnowocześniejszym propozycjom Samsung. GALAXY NotePRO (12.2) to nowy tablet pozwalający pełniej cieszyć się rozrywką i pracować wydajniej, dzięki zastosowaniu wyświetlacza o zdumiewającej jakości i imponującemu zestawowi funkcji multimedialnych. Posiada też zwracającą uwagę gładką, lekką i smukłą ramkę, która łączy poręczność z designem z najwyższej półki. Z kolei GALAXY Note 10.1 (2014) to wielozadaniowe urządzenie, które umożliwia wykonywanie kilku zadań równocześnie – edytowanie tekstów, czatowanie, oglądanie filmów czy tworzenie szkiców projektów.

W najbliższym czasie film dokumentujący kreatywną współpracę pomiędzy Juun.J i Samsung Electronics będzie dostępny na kanale YouTube: http://www.youtube.com/user/SamsungMobile

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 3361 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum