Blog BazaTelefonów.pl
 

Podziel się energią i internetem. Nowy PowerBox WiFi 5200 od Colorovo.

Gadżety 2014-01-27 16:33

Colorovo wprowadza na rynek nowe urządzenie z kategorii przenośnych ładowarek PowerBox - lekkich i poręcznych urządzeń, pozwalających mieć przy sobie zapas energii elektrycznej do kilkukrotnego naładowania do pełna dowolnego sprzętu, zasilanego z portu USB –telefonu komórkowego, smartfona czy tabletu multimedialnego.

Nowy PowerBox to unikalne połączenie przenośnej ładowarki, pozwalającej uwolnić się od gniazdka elektrycznego, oraz routera umożliwiającego łatwe udostępnienie połączenia internetowego pomiędzy kilka urządzeń, za pomocą własnej sieci bezprzewodowej (WiFi).

 „Często podczas wyjazdu kilku użytkowników potrzebuje w tym samym czasie skorzystać z Internetu, by np. przejrzeć pocztę, skorzystać z portali społecznościowych lub ściągnąć najnowszą wersję prezentacji konferencyjnej. Jeżeli do dyspozycji mają tylko jeden modem 3G z kartą SIM, lub np. jedno gniazdo internetu stacjonarnego, wystarczy podłączyć je do PowerBoxa, by wszyscy mogli jednocześnie korzystać z sieci. PowerBox WiFi to rozwiązanie idealne – pozwoli jednym naciśnięciem klawisza z dotychczasowego połączenia stworzyć sieć bezprzewodową i cieszyć się dostępem do internetu na dowolnej liczbie urządzeń” – powiedział Maciej Michalski, Business Product Manager marki Colorovo.

Do portu USB w nowym PowerBoxie można również podłączyć np. pendrive lub dysk zewnętrzny. W ten sposób możemy wykorzystać funkcję sieci WiFi, by bezprzewodowo udostępniać muzykę, filmy czy zdjęcia na wielu urządzeniach jednocześnie. W łatwy sposób nasz pendrive czy dysk może stać się serwerem multimediów dla wszystkich domowych komputerów, tabletów czy telefonów, wyposażonych w moduł  WiFi.

PowerBox WiFi 5200 to także wysokiej klasy przenośna ładowarka o gwarantowanej pojemności 5200 mAh. Pozwala ona na ponad czterokrotne pełne naładowanie nowoczesnego telefonu i blisko dwukrotne pełne ładowanie tabletu. Wystarczy tylko podłączyć do gniazda USB w PowerBoxie kabel ładujący nasze urządzenie. Można do tego celu wykorzystać kabel dostarczony przez producenta telefonu czy tabletu lub specjalny przewód z wymiennymi końcówkami do ładowania najpopularniejszych urządzeń, który znajduje się w zestawie (micro USB, mini USB oraz dedykowana końcówka do ładowania tabletów z procesorami Rockchip).

Niewielkie rozmiary urządzenia (długość 9,5 cm, szerokość ok. 4,5 cm, grubość 2 cm) i waga 129 gramów, pozwalają mieć je zawsze przy sobie i zabierać w każdą podróż – prywatną lub służbową.

Colorovo PowerBox WiFi 5200 dostępny jest w sieci dystrybucyjnej ABC Daty, w sieciach handlowych m.in. MediaMarkt, Saturn, oraz sklepach internetowych: morele.net, euro.com.pl, reset.com.pl, emarket.pl. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 149 złotych.

Źródło: Colorovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3170 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum