Blog BazaTelefonów.pl
 

Dwie nowe pamięci w ofercie firmy Verbatim

Gadżety 2014-01-30 15:00

Verbatim, producent akcesoriów komputerowych  wprowadza na rynek nowe warianty pamięci flash dla użytkowników tabletów i smartfonów z systemem Android.

Nowa pamięć Verbatim Store ‘n’ Go Nano USB ma pojemność 32 GB i dostępna jest wraz  z adapterem Micro USB,  zgodnym ze specyfikacją OTG (On The Go). Rozwiązanie to pozwala na podłączanie pamięci masowych, myszy, klawiatur oraz innych kompatybilnych urządzeń peryferyjnych do tabletów i smartfonów z systemem Android. Nano USB może także pełnić funkcję standardowego dysku USB.

W nowej ofercie firmy Verbatim pojawiła się również karta microSDHC z adapterem SD w 3 pojemnościach: 8GB, 16GB i 32GB. Dodatkowo na karcie 32GB zaimplementowano interfejs UHS-I (Ultra High Speed), umożliwiający przechowywanie większej ilości danych oraz nagrywanie i odtwarzanie materiałów w jakości HD.

Ceny detaliczne pamięci Verbatim Nano USB z adapterem Micro USB to ok. 40 zł za model 8 GB, 65zł za model 16 GB  i 115zł zł za model 32 GB. Ceny kart microSDHC wynoszą ok. 35zł  za model 8 GB, 65zł za model 16 GB i 125zł za model 32 GB. Wszystkie produkty są dostępne online i w sklepach detalicznych w całej Europie.

Źródło: Verbatim

Wojtek Konopa, wyświetlono 3348 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum