Blog BazaTelefonów.pl
 

Bitdefender Mobile Security jedną z najlepszych aplikacji mobilnych wg AV-TEST

Aplikacje 2014-02-05 16:41

Marken Systemy Antywirusowe dostawca rozwiązań Home & SOHO oraz Business firmy Bitdefender informuje - W testach niezależnego laboratorium badawczego AV-TEST, oprogramowanie ochronne Bitdefender Mobile Security uzyskało najwyższe wyniki w testach ochrony przeciwko złośliwemu oprogramowaniu ( w tym wirusów, robaków i trojanom) oraz funkcjonalności (test wpływu oprogramowania na komputer).

 

W styczniu 2014 roku oceniono aż 30 produktów bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych działających na platformie Android. Do testów wykorzystano najbardziej aktualne wersje wszystkich produktów. W czasie testów pozwolono, aby aplikacje mogły aktualizować się w każdej chwili i „pytać” o usługi w chmurze. Testerzy skupili się na wykrywaniu złośliwego oprogramowania i funkcjonalności, w tym wydajności i ilości fałszywych alarmów. Produkty musiały się wykazać z wykorzystaniem wszystkich elementów i warstw ochronnych.

Dzięki opartej na chmurze technologii wykrywania zagrożeń i pierwszorzędnym funkcjom bezpieczeństwa, Bitdefender Mobile Security zabezpiecza zarówno podczas przeglądania stron www jak i zapobiega instalowaniu złośliwych aplikacji przy niewielkim obciążeniu baterii. Bitdefender Mobile Security posiada także nową opcję antykradzieżową, z panelem online i poleceniami SMS. Moduł antykradzieżowy udostępnia opcje zdalnego lokalizowania, blokowania, czyszczenia lub wysłania wiadomości na urządzenie z systemem Android.

Wszyscy, którzy chcą samodzielnie przetestować aplikację Bitdefender na swoim telefonie lub tablecie mogą pobrać 14-dniową wersję testową ze sklepu Google Play. Aplikacja jest dostępna w polskiej wersji językowej.

Źródło: Marken Systemy Antywirusowe

Wojtek Konopa, wyświetlono 3381 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum