Blog BazaTelefonów.pl
 

Manta MA402 Music Mini Box – przenośny głośnik Bluetooth – trafił do sklepów

Gadżety 2014-02-13 10:25

Firma Manta S.A. – największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz oficjalny Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – wprowadziła kilka dni temu do sklepów z elektroniką przenośny głośnik Manta MA402 Music Mini Box. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, oraz tradycyjnego gniazdo AUX-in, jest on kompatybilny z niemalże wszystkimi źródłami dźwięku, które znajdują się w otoczeniu, czyniąc go niezastąpionym kompanem dnia codziennego, a także w czasie wakacji, pikników czy weekendowych wypadów na działkę.

MA402 to urządzenie stworzone z myślą o osobach, które chcą mieć możliwość odtwarzania ulubionej muzyki w każdym miejscu i czasie, a nie chcą się obarczać dodatkowym obciążeniem. Dzięki wyjątkowo kompaktowej budowie (57 x 57 x 75 mm), można go bez problemu zmieścić w każdym bagażu czy plecaku. Co więcej, głośnik jest tak mały, że bez problemu zmieści się nawet w kieszeni kurtki! Średnica wbudowanego głośnika to 45mm, a jego moc RMS to 3W.

Music Mini Box został zbudowany z myślą o wykorzystaniu bezprzewodowego połączenia Bluetooth w wersji 3.0, dzięki czemu jest on kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Parowanie głośnika z dowolnym urządzeniem trwa zaledwie kilka sekund, a więc już po chwili od włączenia, możemy cieszyć się ulubiona muzyką. Co więcej, głośnik posiada również wejście AUX-in, co pozwala na podłączenie przy użyciu standardowego kabla audio takich urządzeń jak odtwarzacze mp3, telefony bez Bluetooth, odtwarzacze CD i wszystkie innych źródeł dźwięku, które posiadają stosowne gniazdo wyjściowe.

Ostatnia funkcją MA402, dość niespotykaną w tego typu urządzeniach, jest wbudowany odtwarzacz mp3. Dzięki dostępnemu gniazdu kart micro SD (obsługa kart do 32GB), użytkownik może w kilka sekund puścić ulubioną muzykę, bez konieczności podłączania innych urządzeń peryferyjnych. Całość obsługiwana jest poprzez przyciski na spodzie urządzenia.

Wbudowany akumulator pozwala na 5 godzin ciągłej pracy, a jego naładowanie poprzez port USB zajmuje 4 godziny. Urządzenie jest wyposażone również w mikrofon, pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych, w przypadku sparowania głośnika ze smartfonem.

Manta MA402 Music Mini Box
Sugerowana cena detaliczna 99 zł

Specyfikacja techniczna Manta MA402 Music Mini Box

Dane techniczne:

  • Bluetooth v 3.0
  • Moc RMS: 3W
  • Średnica głośnika 45mm
  • Gniazdo kart Micro SD (do 32GB)
  • Port USB
  • Port AUX-in
  • Mikrofon
  • Akumulator Litowy 600mAh
  • Czas pracy do 5 godzin
  • Cza sładowania do 4 godzin

Źródło: Manta

Wojtek Konopa, wyświetlono 3731 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum