Blog BazaTelefonów.pl
 

Streaming video w WiMP

Aplikacje 2014-02-24 16:08

Muzyczny serwis streamingowy WiMP wprowadził nową wersję aplikacji działającej w środowisku Android. Fundamentalną zmianą jest pojawienie się w niej sekcji Hot New Videos, w której znajdować się będą m.in. materiały video z koncertów, wywiady z gwiazdami oraz teledyski.

Wprowadzenie sekcji Hot New Videos jest pierwszym krokiem na drodze do przedefiniowania sposobu korzystania ze strumieniowanych treści muzycznych.

- Od tej pory mówiąc streaming muzyki będziemy mieli na myśli nie tylko możliwość słuchania jej zawsze i wszędzie ale także najwyższy stopień kontaktu z materiałami audiowizualnymi - mówi Adrian Ciepichał, dyrektor polskiego oddziału WiMP. - Chcemy dostarczać fanom muzyki jak najwięcej treści, które ich inspirują i interesują a więc: dźwięk, obraz oraz informacje redakcyjne.

W nowej aplikacji na urządzenia działające w środowisku Android pojawia się także Equalizer, funkcja umożliwiająca korekcję dźwięku poprzez tłumienie lub podbijanie określonych pasm częstotliwości. Zmianie uległ także wygląd - po lewej stronie dodano menu ułatwiające obsługę aplikacji.

Zarówno Hot New Videos jak i Equalizer pojawią się wkrótce także w aplikacjach działających w środowisku iOS oraz Windows Phone a także w aplikacji desktopowej.

Źródło: WiMP

Wojtek Konopa, wyświetlono 3621 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum