Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Gear Fit – stworzony dla aktywnych

Gadżety 2014-02-26 09:17

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała Gear Fit, pierwsze urządzenie z profilowanym ekranem Super AMOLED. Gear Fit to urządzenie stworzone dla aktywnych, łączące w sobie niezrównaną wygodę technologii Samsung Gear z wyjątkowo wszechstronnym zestawem narzędzi fitness. Dzięki Gear Fit możemy realizować swoje sportowe pasje nie rezygnując z własnego stylu i nie tracąc łączności z innymi.

- W firmie Samsung doskonale wiemy, że kolejna generacja mobilnych urządzeń musi bezpośrednio odzwierciedlać zróżnicowane zainteresowania i potrzeby klientów – mówi JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile w Samsung Electronics - Właśnie dlatego stale wzbogacamy ofertę produktów kategorii Gear o wyjątkowe urządzenia, uwzględniające różne style życia. Świetnym przykładem jest nowy Gear Fit, stworzony specjalnie z myślą o osobach dbających o sprawność fizyczną i pragnących żyć aktywnie, bez rezygnowania z własnego stylu i łączności ze światem.

Samsung Gear Fit jest niezależnym urządzeniem, ale może także stanowić uzupełnienie smartfona. W obydwu konfiguracjach ułatwia prowadzenie aktywnego życia bez obawy o przegapienie czegoś istotnego.

Fitness w zupełnie nowym wymiarze


Samsung Gear Fit komfortowo przylega do nadgarstka i posiada czytelny wyświetlacz Super AMOLED. Gear Fit to znacznie więcej niż zwykły pulsometr - na bieżąco przekazuje najnowsze powiadomienia ze smartfona GALAXY, informując użytkownika o połączeniach, e-mailach, SMS-ach i alarmach, a ponadto zapewnia dostęp do terminarza i aplikacji oferowanych przez innych producentów. Dzięki temu możemy być ciągle w ruchu, nigdy nie tracąc łączności ze światem. Ponadto możemy wyrażać swój indywidualny styl dzięki wymiennym paskom w kolorach Black (czarny), Orange (pomarańczowy) i Mocha Grey (szary), które zmieniają wygląd Gear Fit i dopasowują urządzenie do naszej aktywności, ubioru i nastroju.

Nowy, elegancki Samsung Gear Fit to połączenie stworzonych przez Samsung niezrównanych technologii komunikacyjnych ukrytych w urządzeniu nadgarstkowym z osobistym trenerem, który na bieżąco przekazuje nam indywidualne rady i podpowiedzi dotyczące wykonywanych przez nas ćwiczeń.

Gear Fit będzie dostępny w sprzedaży na całym świecie od kwietnia.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 3298 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum