Blog BazaTelefonów.pl
 

Nokia nagrodzona na MWC 2014

Inne, Telefony 2014-02-28 16:44

W 19. edycji Global Mobile Awards, która odbyła się w ramach tegorocznego Mobile World Congress, urządzenia firmy Nokia zostały wyróżnione w dwóch kategoriach.

Nokia Lumia 520 wygrała w kategorii „Best Low-Cost Smartphone”.
Nokia Lumia 520 to obecnie najpopularniejszy smartfon z systemem Windows Phone 8. Jest doskonałym przykładem na to, że Nokia udostępnia wszystkim konsumentom wysokiej klasy technologie, które dotychczas były zarezerwowane dla telefonów z wyższej półki cenowej. Udostępniając w przystępnej cenie bardzo czuły ekran dotykowy, poliwęglanową konstrukcję, unikalne aplikacje fotograficzne Nokia oraz Nokia MixRadio smartfon Nokia Lumia 520 ustanowił nowy standard dla niedrogich smartfonów.

Telefon Nokia 105 został laureatem kategorii „Best Entry Level or Featurephone”.

W tej kategorii były również nominowane telefony Nokia 208, Nokia 515, Asha 210 i Asha 503. W 19-letniej historii konkursu nie zdarzyło się jeszcze żeby cała kategoria była zdominowana przez urządzenia jednego producenta. Co pokazuje, że Nokia jest zdecydowanym liderem w kategorii przystępnych cenowo telefonów komórkowych. Jury doceniło model Nokia 105 za znakomity stosunek ceny do jakości i żywotności baterii, który przekonuje do siebie użytkowników na coraz większej liczbie rynków.

Telefon Nokia 105 posiada bardzo wytrzymałą baterię, która zapewnia do 12,5 godziny czasu rozmów, a w trybie gotowości wytrzymuje nawet na 35 dni. Urządzenie jest odporne na pył i zachlapanie klawiatury. Posiada pięć programowanych alarmów, mówiący zegar, latarkę oraz radio FM.

Źródło: Nokia

Wojtek Konopa, wyświetlono 3299 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum