Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Gear Fit z nagrodą GSMA na MWC2014

Gadżety 2014-03-03 14:12

Podczas targów Mobile World Congress 2014 w Barcelonie opaska dla aktywnych Samsung Gear Fit została wyróżniona nagrodą „Najlepszego Urządzenia Mobilnego” przez GSM Association. Łącząc w sobie niezrównaną wygodę technologii ubieralnych z wyjątkowo wszechstronnym zestawem narzędzi fitness, Gear Fit pozwala użytkownikom realizować swoje sportowe pasje nie rezygnując z własnego stylu i nie tracąc łączności z innymi.

GSMA, organizacja zrzeszająca światowych operatorów sieci telefonii komórkowej, uznała Gear Fit za najbardziej innowacyjny i kreatywny produkt zaprezentowany podczas tegorocznego kongresu MWC w Barcelonie. Nagrodę przyznano na specjalnej konferencji GSMA podczas ostatniego dnia targów.

Samsung Gear Fit to pierwszy inteligentny zegarek z profilowanym wyświetlaczem Super AMOLED, który gwarantuje nie tylko doskonałą czytelność ekranu, ale także sprawia, że wygięte urządzenie maksymalnie komfortowo przylega do nadgarstka. Gear Fit oferuje znacznie więcej możliwości niż zwykły pulsometr – na bieżąco dostarcza najnowsze powiadomienia ze smartfona GALAXY, informując użytkownika o połączeniach, e-mailach, SMS-ach i alarmach, a ponadto zapewnia dostęp do terminarza i aplikacji oferowanych przez innych producentów. Co więcej, podczas wysiłku fizycznego opaska mierzy tętno użytkownika i w zależności od rodzaju wykonywanych ćwiczeń przekazuje indywidualne rady i podpowiedzi treningowe.

Dzięki Gear Fit możemy być ciągle w ruchu, nigdy nie tracąc łączności ze światem. Ponadto możemy wyrażać swój indywidualny styl dzięki wymiennym paskom w kolorach Black (czarny), Orange (pomarańczowy) i Mocha Grey (szary), które zmieniają wygląd Gear Fit i dopasowują urządzenie do naszej aktywności, ubioru i nastroju.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 3286 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum