Blog BazaTelefonów.pl
 

Huawei Ascend Y530 w Plusie

Telefony 2014-03-04 07:28

W ofercie Plus jest już dostępny smartfon Huawei Ascend Y530. Nowe urządzenie należy do rodziny Ascend Y – smartfonów o klasycznym wzornictwie, stworzonych z myślą o użytkownikach, którzy szukają ciekawych, multimedialnych telefonów o dobrych parametrach, dużym ekranie i w atrakcyjnej cenie.

Huawei Ascend Y530 został wyposażony w 4,5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Zapewnia on szerokie kąty widzenia oraz głębię wyświetlanych kolorów. Wyróżniającą cechą smartfona jest nowy interfejs Simple UI, stworzony dla użytkowników ceniących przejrzysty ekran z łatwym dostępem do najpopularniejszych funkcji. Simple UI, oparty na dużych, czytelnych ikonach, pozwala w łatwy i szybki sposób spersonalizować urządzenie i dopasować funkcjonalności do indywidualnych potrzeb.

Ascend Y530 pracuje w oparciu o system Android 4.3. Urządzenie posiada 5 Mpix aparat główny i 0,3 Mpix aparat przedni do wideorozmów (po zainstalowaniu dodatkowego oprogramowania). Smartfon wyposażono w 2-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2GHz. Huawei Ascend Y530 obsługuje również nawigację GPS, dzięki czemu szybko i precyzyjnie pozwala na określenie lokalizacji w każdym miejscu na ziemi.

Najnowszy smartfon Huawei ma klasyczny, prostokątny kształt i delikatnie zaokrągloną obudowę wykonaną z wytrzymałego tworzywa. Jej wygodna forma sprawia, że urządzenie idealnie leży w dłoni. Ascend Y530 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

Najnowszy smartfon HuaweiI wychodzi naprzeciw oczekiwaniom początkujących użytkowników, którzy poszukują solidnego urządzenia w przystępnej cenie. Wygodny w obsłudze, wyposażony w duży ekran i obudowę o ergonomicznym kształcie, Huawei Ascend Y5300 sprawdzi się jako narzędzie codziennej komunikacji z najbliższymi.

Dostępność:
Huawei Ascend Y530 jest dostępny we wszystkich taryfach LTE, w tym już za 3 PLN w taryfie LTE 59,99 PLN z 3 GB wymiennymi na 600 minut lub w taryfie LTE 69,99 PLN z nielimitowanymi rozmowami i SMSami do wszystkich sieci i 0,5 GB Internetu.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 3814 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum