Blog BazaTelefonów.pl
 

TVN24 i Truphone rozpoczynają współpracę

Inne, Operatorzy 2014-03-10 10:10

W ramach umowy podczas porannego programu baner sponsorski Truphone jest wyświetlany w programie Wstajesz i wiesz. Logotyp Truphone jest widoczny przed rozpoczęciem i na zakończenie Kiosku z Gazetami. Umowa pomiędzy TVN24 i Truphone jest podpisana na dwa okresy. Pierwszy z nich obejmuje marzec i kwiecień 2014, drugi wrzesień i październik tego samego roku.

- Jesteśmy relatywnie młodym operatorem, a nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do biznesmenów, kadry kierowniczej i menedżerów, którzy często podróżują. Dlatego też nasza strategia jest skonstruowana w taki sposób, żeby pokazywać się w mediach, które tworzą treści właśnie dla tej, pasującej do naszego produktu grupy docelowej– mówi Piotr Iwański, Country Menedżer Truphone w Polsce.

Truphone to jedyny operator komórkowy na świecie, który umożliwia rozszerzenie zasięgu firm poza granice ojczystego kraju. Sieć umożliwia komunikację na skalę międzynarodową, dzięki możliwości posiadania kilku zagranicznych numerów telefonu przypisanych do jednej karty SIM. Unikalna technologia sprawia, że międzynarodowe połączenia firm są traktowane jak rozmowy miejscowe, a rozmówcy mogą pozostawać w bezpośrednim kontakcie. Firma łączy ludzi, ułatwia międzynarodowe kontakty, zapewnia większą produktywność pracy oraz oferuje użytkownikom międzynarodową jakość usług, na jakie zasługują. Truphone eliminuje koszty roamingu dla połączeń głosowych, SMS ów i transferu danych, umożliwiając pracownikom stały kontakt z firmą w podróży. Mogą zatem bez problemu ściągać pocztę, wykonywać połączenia głosowe, tak jakby nigdy nie opuścili swojego kraju. W strefie Truphone Zone czyli w Polsce, Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hongkongu, Australii i Hiszpanii za rozmowy, SMSy oraz transfer danych użytkownicy płacą według lokalnych stawek. Oferta operatora oparta o międzynarodową, inteligentną kartę SIM oprócz Truphone Zone funkcjonuje także w ponad 220 krajach, oferując korzystne pakiety usług Azji i Pacyfiku, Europie i Północnej Ameryce. Truphone jako wyjątkowa sieć GSM zapewnia wielojęzyczne wsparcie 24/7 oraz proaktywnie monitoruje wydajność sieci tak, by zapewnić płynne i spójne międzynarodowe usługi.

Główna siedziba firmy mieści się w Londynie,  oprócz tego operator posiada biura na 4 kontynentach i kontynuuje dynamiczny rozwój, dzięki wsparciu ze strony takich funduszy inwestycyjnych, jak Minden, Vollin Holdings i Eden Ventures oraz prywatnych inwestorów. Klienci Truphone to między innymi firmy z listy Fortune 500.

Źródło: Truphone

Wojtek Konopa, wyświetlono 3420 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum