Blog BazaTelefonów.pl
 

Manta udostępni aktualizację systemu Android 4.4 KitKat.

Inne, Telefony 2014-03-12 15:18

Firma Manta S.A. poinformowała o zbliżającym się zakończeniu prac nad aktualizacją systemu części swoich urządzeń do wersji Android 4.4 KitKat.

W pierwszej kolejności aktualizacja dostępna będzie dla tabletu Manta MID705DC, ale producent zapowiada, iż lista kompatybilnych urządzeń będzie się powiększać z każdym tygodniem.Planowane jest także preinstalowanie systemu w tej wersji na wszystkich nadchodzących urządzeniach, które spełnią odpowiednie wymagania techniczne.

Manta MID705DC to 7-calowy tablet wyposażony w dwurdzeniowy procesor, 512 MB RAM oraz 4 GB wbudowanej pamięci flash. Gumowane wykończenie z czerwoną żyłką wokół ekranu dodaje urządzeniu elegancji.

Android 4.4 KitKat to najnowsza wersja systemu operacyjnego Google - owoc wielomiesięcznej pracy światowej klasy inżynierów i programistów. Zawiera on w sobie szereg poprawek i wiele nowych funkcji, dzięki którym jego użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze i wygodne.Wygląd systemu został uproszczony i stał się bardziej intuicyjny, oferując wygodny dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. Usprawniona została również wydajność oraz wielozadaniowość, dzięki czemu system powinien działać znacznie płynniej nawet na tabletach i smartfonach o niezbyt wygórowanych parametrach technicznych. Lepsze optymalizacja i zarządzanie energią powinno wydłużyć czas pracy urządzenia wyposażonego w Android 4.4 na baterii. To tylko kilka z szeregu udogodnień, które czekają na wszystkich użytkowników najnowszej wersji systemu.

Tablet dostępny jest w sprzedaży detalicznej w sugerowanej cenie 250 zł.

Źródło: Manta

Wojtek Konopa, wyświetlono 3800 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum