Blog BazaTelefonów.pl
 

Heyah promuje „Rok internetu za darmo”

Internet, Operatorzy 2014-03-13 09:53

Rusza kampania Heyah promująca ofertę „Rok internetu za darmo”. Już od czwartku, 13 marca, w telewizji będzie można obejrzeć najnowszy spot reklamowy. O ofercie Heyah będzie głośno także w radiu i internecie.

)

Kampania będzie informować o najnowszej ofercie Heyah „Rok Internetu za darmo”, dzięki której klienci otrzymają 50 MB transferu dziennie, przez 365 dni od momentu aktywacji usługi. Kampania obejmie największe ogólnopolskie stacje telewizyjne i radiowe, popularne serwisy internetowe, a także outdoor. Adresatami działań promujących ofertę mobilnego internetu w Heyah są młodzi, aktywni użytkownicy smartfonów.

Promowana oferta „Rok internetu za darmo” dostępna jest w taryfie Dniówka, a użytkownicy innych taryf Heyah (Taryfa Pakietowa i Nowa Heyah) mogą również skorzystać z promocji zmieniając aktualną taryfę na Dniówkę. Promocję „Rok Internetu za darmo” można aktywować kodem *100*74# . Oferta jest aktywowana automatycznie na promocyjnych starterach „Rok Internetu za darmo”.

Kreację kampanii ATL i BTL przygotowała agencja G7, kreację kampanii internetowej agencja Engine, za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3235 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum