Blog BazaTelefonów.pl
 

Urządzenia All-in-One od AOC z procesorem Tegra 3 i Androidem

Gadżety 2014-03-17 14:26

AOC prezentuje 2 modele urządzeń typu All-in-One z serii mySmart. Nowość od AOC może służyć zarówno jako dodatkowy ekran komputera, jak i niezależne narzędzie do przeglądania stron internetowych, korzystania z aplikacji biurowych, grania oraz wielu innych zastosowań, jakie daje system Android.

Sercem produktów mySmart jest czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra T33 1.6GHz. Ich dotykowe ekrany zostały wyposażone w matrycę IPS. Modele różnią się od siebie rozmiarem przekątnej, która wynosi 21,5 lub 23,6 cala. Urządzenia pracują w oparciu o system Android 4.1 lub Android 4.2. AOC mySmart wyposażono w 2GB pamięci DDR3 oraz 8GB pamięci Flash do przechowywania danych. W przypadku potrzeby poszerzenia zasobów dyskowych można wykorzystać wbudowany czytnik kart SDHC.

Dostępne złącza to D-Sub, HDMI, LAN (RJ-45), minijack, dwa porty USB 2.0 oraz port micro USB OTG. Oba modele z serii AOC mySmart posiadają także moduł Wi-Fi do łączności bezprzewodowej. By umożliwić przeprowadzanie telekonferencji, producent wbudował w urządzeniach mikrofon, głośniki oraz kamerkę HD. Z tyłu czarno-srebrnej obudowy znajduje się podstawka pozwalająca na regulację kąta położenia ekranu w zakresie od 15 do 57 stopni. AOC mySmart All-in-One mogą znaleźć zastosowanie zarówno jako domowe urządzenia multimedialne, ale także jako interaktywne ekrany informacyjne w bankach, hotelach czy na lotniskach.

Modele urządzeń mySmart All-in-One od AOC oznaczone są symbolami a2272Pw4t oraz a2472Pw4t.

Sugerowane ceny detaliczne brutto urządzeń AOC mySmart All-in-One wynoszą:

  • 1813 zł za model a2272Pw4t
  • 1855 zł za model a2472Pw4t

Gwarancja:

Wszystkie modele monitorów AOC podlegają 3-letniej gwarancji producenta.

Źródło: AOC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3102 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum