Blog BazaTelefonów.pl
 

ActiveMobi - polski kreator stron mobilnych rozwija skrzydła w Turcji

Inne, Internet 2014-03-19 14:35

ActiveMobi, stworzone przez polski internet software house narzędzie do tworzenia stron mobilnych, zdobyło wyłącznego partnera na rynku tureckim. Od teraz usługi ActiveMobi będą oferowane w Turcji pod dwiema markami: ActiveMobi oraz partnera WebAdam.

ActiveMobi umożliwia tworzenie stron mobilnych bez konieczności programowania. Każdy użytkownik, korzystając w dostępnych szablonów, może stworzyć swoją stronę zoptymalizowaną pod smartfony. Jednym z założeń ActiveMobi jest docieranie do klientów w krajach, w których dynamicznie rośnie poziom penetracji smartfonów oraz wykorzystania internetu na tych urządzeniach. To przede wszystkim kraje Ameryki Południowej, Turcja oraz Rosja. ”Zależy nam na pozyskiwaniu partnerów, którzy zapewnią nam marketing oraz sprzedaż na własnych rynkach. Dzisiaj możemy mówić o pierwszym dużym sukcesie ActiveMobi na tym froncie.” – mówi Łukasz Kubicki, menedżer produktu ActiveMobi.

Po zawarciu umowy o wyłącznym partnerstwie z firmą IBS Bilişim Hizmetleri LTD. ŞTİ., wiodącym sprzedawcą domen i usług hostingowych w Turcji, ActiveMobi dostępne jest na rynku tureckim w modelu dual branding (co-branding), tj. pod marką partnera WebAdam oraz ActiveMobi. W ramach partnerstwa ActiveMobi zapewnia utrzymanie i rozwój platformy oraz jej hosting, natomiast po stronie partnera pozostają działania marketingowo-sprzedażowe jak również obsługa płatności i rozliczanie klienta.

Techniczny proces wdrożenia partnerstwa wraz z tłumaczeniami platformy na język turecki zajął niecałe 1,5 miesiąca. Szybkie dostosowanie platformy było możliwe dzięki przemyślanej i dobrze zaprojektowanej architekturze ActiveMobi. Udostępnione API pozwoliło partnerowi na płynną integrację z własnym systemem obsługi płatności.

Źródło: ActiveMobi

Wojtek Konopa, wyświetlono 3458 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum