Blog BazaTelefonów.pl
 

Inteligentne, stylowe i łatwe w użyciu modele cyfrowych telefonów bezprzewodowych Panasonic

Telefony 2014-03-25 09:17

Panasonic zapowiedział cztery nowe modele ze swojej linii cyfrowych telefonów bezprzewodowych (Digital Cordless Phones, DECT) – KX-TGH220, KX-TGE220, KX-TGC220 i KX-TGB210 – które oferują wysoką jakość dźwięku, smukłą i elegancką konstrukcję oraz intuicyjny interfejs.

KX-TGH220 – sztandarowy model – znakomicie sprawdza się w roli telefonu domowego. Jest wyposażony w wiele atrakcyjnych funkcji, takich jak kolorowy wyświetlacz, funkcja blokowania niepożądanych połączeń oraz tryb zerowego zużycia energii. Model KX-TGE220 z panoramicznym czarno-białym wyświetlaczem i dużymi przyciskami jest zgodny z aparatami słuchowymi i został zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze. Ma on równie czytelny wyświetlacz LCD, intuicyjny interfejs użytkownika oraz klasyczny, kompaktowy design. Kolejny model, KX-TGC220, oferuje zwartą, stylową konstrukcję i doskonale uzupełnia każde nowoczesne, minimalistyczne wnętrze. Wreszcie KX-TGB210 z wzornictwem w stylu pop jest dostępny w kilku kolorach: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim, różowym i pastelowo-niebieskim, więc każdy może wybrać wersję najlepiej pasującą do jego domu.

Inteligentne zarządzanie połączeniami
Rodzina telefonów DECT firmy Panasonic oferuje różnorodne opcje blokowania, aby zapewnić pełną kontrolę nad niepożądanymi połączeniami. Nowe bezprzewodowe modele (z wyjątkiem KX-TGB210) są wyposażone w funkcję Nuisance Call Block, która pozwala uniknąć irytujących telemarketerów i drogich połączeń z zagranicy. Można zarejestrować nawet 50 indywidualnych numerów i blokować całe grupy na podstawie pierwszych 2-8 cyfr. Funkcja ta umożliwia również odrzucanie połączeń, w których numer dzwoniącego jest nieznany.

Cała linia (z wyjątkiem modeli KX-TGC220 i KX-TGB210) oferuje również funkcję „nie przeszkadzać”, która gwarantuje ciszę i spokój, kiedy użytkownik tego najbardziej potrzebuje. Umożliwia też wybranie najważniejszych numerów przyjaciół i członków rodziny, aby mogli oni się dodzwonić w każdej sytuacji, nawet kiedy włączony jest tryb „nie przeszkadzać”.

Modele KX-TGH220 i KX-TGE220 są też wyposażone w zaawansowany system automatycznej sekretarki, który pomaga zarządzać wiadomościami zarówno w domu, jak i w podróży. Po otrzymaniu nowej wiadomości telefon może zaalarmować użytkownika dźwiękiem albo wysłać sygnał dźwiękowy lub wiadomość SMS do wstępnie zarejestrowanego telefonu biurowego albo komórkowego*.

Proste, stylowe wzornictwo
Oprócz intuicyjnych funkcji nowe telefony DECT firmy Panasonic oferują elegancką i kompaktową konstrukcję. KX-TGH220 i KX-TGE220 mają pionowy, „fortepianowy” układ klawiszy na jednostce głównej, który ułatwia czyszczenie. KX-TGH220 ma również poręczną słuchawkę z luksusowym, „oszronionym” wykończeniem oraz podświetloną na niebiesko klawiaturą.

Znakomity wygląd nie jest zarezerwowany dla sztandarowych modeli. Zwarta konstrukcja telefonów KX-TGC220 i KX-TGB210 oznacza, że można je zainstalować w niemal każdym miejscu domu, a zaokrąglona słuchawka doskonale leży w dłoni. Dzięki siedmiu wersjom kolorystycznym KX-TGB210 jest również doskonałą propozycją bez względu na to, czy ma się wyróżniać, czy też wtapiać w wystrój wnętrza.

Design modelu KX-TGE220 jest równie praktyczny, co stylowy i idealnie dopasowany do potrzeb starszych użytkowników. Podświetlana na pomarańczowo klawiatura ma duże przyciski do odbierania połączeń i wybierania numerów, które są dobrze widoczne i łatwe do naciskania. Słuchawka ma zaokrąglony, ergonomiczny tył i dobrze leży w dłoni. Telefon jest również zgodny z aparatami słuchowymi i wyposażony w fizyczne klawisze głośności, które ułatwiają obsługę.

Kryształowo czysty wyświetlacz
Panasonic zwiększył jakość i rozmiary wyświetlaczy, aby używanie telefonów bezprzewodowych było łatwiejsze. Nowa linia DECT obejmuje modele z ekranem 1,4-calowym (KX-TGB210), 1,6-calowym (KX-TGC220) i 1,8-calowym (KX-TGH220 i KX-TGE220).

KX-TGH220 ma panoramiczny, kolorowy i wyraźny wyświetlacz LCD, dzięki czemu tekst i ikony są wyjątkowo czytelne. KX-TGE220 ma ekran podobnej wielkości z podświetlanym na biało wyświetlaczem LCD, który zapewnia jeszcze wyższy kontrast i czytelność. Modele KX-TGC220 i KX-TGB210 są wyposażone w podświetlany na pomarańczowo wyświetlacz LCD na słuchawce, większy niż w poprzednich modelach.

Nowy poziom energooszczędności
Cała linia (z wyjątkiem KX-TGB210) oferuje tryb „One-Touch Eco”, który zmniejsza moc sygnału wyjściowego nawet o 90 proc. za jednym naciśnięciem przycisku. Co więcej, tryb „Eco Mode Plus”, nowość w modelach KX-TGH220 i KX-TGE220, zapewnia nowy poziom energooszczędności. Kiedy telefony nie są używane, ich moc nadawcza zmniejsza się o 100 proc., całkowicie eliminując emisję promieniowania.

Łączność w całym domu
Najnowszy model KX-TGE220, idealny dla tych, którym często zapodziewa się smartfon, zawiera też funkcję Mobile Locator. Kiedy słuchawka spadnie za kanapę albo ukryje się w kieszeni, wystarczy nacisnąć przycisk na jednostce bazowej, która zadzwoni do słuchawki i pozwoli błyskawicznie ją odnaleźć. Aby zapewnić jeszcze lepszą łączność w całym domu, modele KX-TGH220 i KX-TGE220 mają również tryb interkomu, który pozwala skomunikować się ze wszystkimi słuchawkami, bez względu na to, gdzie akurat są.

Liczne funkcje dodatkowe
Nowe słuchawki DECT oferują też wiele innych innowacyjnych funkcji, które ułatwiają zarządzanie połączeniami telefonicznymi, takie jak Noise Reduction w modelach KX-TGH220 i KX-TGE220, która ogranicza szum tła słyszany przez rozmówcę.

Modele KX-TGE220 i KX-TGH220 są również zgodne z opcjonalnym urządzeniem Key Finder, które eliminuje problem zagubionych kluczy. Wystarczy podłączyć Key Finder do kluczy, a bezprzewodowa słuchawka DECT pozwoli odnaleźć je szybko i łatwo.

Cała linia DECT oferuje długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym – czas rozmowy wynosi od 14 (KX-TGH220) do 16 godzin (pozostałe modele), a czas gotowości sięga aż 300 godzin (KX-TGE220).

Dodatkowe trzy modele w nowej linii, KX-TGH210, KX-TGE210 i KX-TGC210, oferują te same funkcje, co ich bardziej rozbudowane wersje (odpowiednio
KX-TGH220, KX-TGE220 i KX-TGC220), ale bez automatycznej sekretarki**.

* Wymaga subskrypcji usługi SMS oferowanej przez firmę telekomunikacyjną. Specyfikacje mogą zależeć od kraju.
** W Polsce będą dostępne wybrane modele.

Źródło: Panasonic

Wojtek Konopa, wyświetlono 4077 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Ramon (217.156.199.xxx) @ 2014-03-26 14:19:

    Bardzo ładne te telefony, szczególnie ten ostatni :) No i też kupa świetnych funkcji z tymi kluczami na przykład

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum