Blog BazaTelefonów.pl
 

„Rok Internetu za darmo” od Heyah na stacjach Statoil

Operatorzy 2014-03-31 11:50

Heyah uruchomiła właśnie wyjątkową  promocję „Rok Internetu za darmo”. Aby z niej skorzystać i cieszyć się swobodnym surfowaniem w Internecie,wystarczy odwiedzić najbliższą stację Statoil i kupić dedykowany starter z promocją „Rok Internetu za darmo”. Możliwość nabycia starterów oraz zasileń konta Heyah na stacjach Statoil  (z wyłączeniem stacji oznaczonych logiem 1-2-3) zapewnia epay Polska, dywizja Euronet Polska.

Jeśli masz już konto w sieci Heyah,również możesz skorzystać z promocji„Rok Internetu za darmo”. Wystarczy aktywować taryfę „Dniówka” wybierając kod *100*74# lub poprzez MiBoa (mobilną stronę albo aplikację dostępną w Google Play oraz iStore). Użytkownicy korzystający już z innej taryfy w sieci Heyah (Taryfy Pakietowej i Nowej Heyah) powinni najpierw zmienić taryfę na „Dniówkę” poprzez wysłanie kodu *100*812#, a następnie do 30 kwietnia 2014rokuaktywować promocję „Rok Internetu za darmo”.

Ciesz się darmowym Internetem każdego dnia!
W ramach promocji użytkownicy otrzymują 50 MBkażdego dnia, bez względu na święta czy dni wolne. Co więcej, po wykorzystaniu przyznanego limitu, użytkownicy nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów za korzystanie z Internetu, może nastąpićjedynie zwolnienie transmisji danych.Jedyne o czym trzeba pamiętać, aby móc korzystać z darmowego Internetu to utrzymanie konta aktywnego na połączenia wychodzące.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na www.epaypolska.pl oraz www.heyah.pl.

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 3729 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum