Blog BazaTelefonów.pl
 

Doładuj swoje konto telefoniczne w automatach sieci ASEC sprzedających bilety Kolei Mazowieckich

Inne 2014-04-07 13:19

Od kwietnia br. w automatach sieci ASEC, sprzedających bilety Kolei Mazowieckich, obok sprzedaży biletów przewoźnika, dostępne są doładowania telefonów na kartę m.in. Orange, T-mobile, Heyah, Play, Plus, NJU mobile i Lycamobile. Usługę doładowań do urządzeń dostarczył epay Polska, dywizja działająca wramach Euronet Polska.

– Ogromną zaletą automatów sprzedających bilety Kolei Mazowieckich jest ich lokalizacja i dostępność. Te wolnostojące maszyny, czynne całodobowo są usytuowane w miejscach charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu podróżnych, takich jak przystanki czy stacje kolejowe. Urządzenia te można znaleźć zarówno w Warszawie, jak i w miejscowościach ościennych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego i lubelskiego. To właśnie dogodna lokalizacja tych biletomatów sprawiła, że zdecydowaliśmy dostarczyć usługę doładowania telefonów do kolejnych urządzeń należących do firmy ASEC – mówi Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Dzięki nowej formie sprzedaży doładowań klienci telefonów, szczególnie Ci podróżujący, mogą w każdej chwili uzupełnić konto i dalej cieszyć się czasem spędzonym na rozmowach z przyjaciółmi. Obsługa biletomatu jest bardzo intuicyjna, a sam proces zakupu doładowania łatwy. Na ekranie dotykowym przez cały czas wyświetlają się kolejne kroki, które należy podjąć, aby sprawnie doładować konto w telefonie. Ważny też jest fakt, że za zakupione doładowania klient może zapłacić nie tylko gotówką, ale też kartą płatniczą.

Dostawcą usługi zasileń kont telefonicznych w biletomatach należących do ASEC jest epay Polska. Więcej informacji znaleźć można na http://www.epaypolska.pl/epaypolska/uslugi/doladowania-w-biletomatach/

Źródło: ASEC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3368 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum