Blog BazaTelefonów.pl
 

Dwa nowe salony Samsung Brand Store otwarte w Gdańsku i Krakowie

Inne 2014-04-08 10:08

4 kwietnia w Gdańsku i Krakowie zostały otwarte dwa salony firmowe Samsung Electronics. Ceremoniom otwarcia towarzyszyły prezentacje najnowszych produktów firmy, w tym najbardziej oczekiwanego smartfona roku Samsung GALAXY S5, zegarka Gear 2 oraz opaski dla aktywnych Gear Fit. Do 10 kwietnia odwiedzający salony mogą też skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

Sklepy Samsung Brand Store to wyjątkowe miejsca, w których można poznać, przetestować i dowiedzieć się więcej o nowościach technologicznych urządzeń firmy. Możliwość zapoznania się z produktem przed jego zakupem ułatwia konsumentom wybór urządzenia najlepiej odpowiadającego na ich indywidualne potrzeby.

– powiedział Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Salony Samsung Brand Store to nie tylko galerie produktów, ale też miejsca spotkań dla miłośników nowinek technologicznych oraz przestrzeń dla prezentacji najnowszych produktów firmy. Goście mają szansę zobaczyć i zapoznać się z innowacyjnymi funkcjami telewizorów LED, odtwarzaczy Blu-ray 3D, zestawów kin domowych, notebooków, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, urządzeń drukujących i wielu innych. Można obejrzeć doskonałe telewizory Smart TV, pograć na najsilniejszych laptopach ATIV, sprawdzić, jak rysuje się na tabletach z serii PRO czy przekonać się, jakie zalety ma nowy smartfon Samsung GALAXY S5.

Specjalna oferta promocyjna

W salonach Samsung Brand Store można skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na telefon GALAXY S5, którego oficjalna sprzedaż rozpocznie się w piątek 11 kwietnia.Skorzystanie z oferty przedsprzedaży jest bardzo korzystne – każdy, kto do 10 kwietnia złoży zamówienie na to urządzenia otrzyma w prezencie pierwszy model inteligentnego zegarka GALAXY Gear lub jego wersję Gear Neo.

Krakowski salon firmowy Samsung znajduje się w CH Galeria Krakowska, przy ulicy Pawiej 5.

Gdański salon firmowy Samsung znajduje się w CH Galeria Bałtycka, przy Alei Grunwaldzkiej 141.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 3811 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum