Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe tablety z serii A od Lenovo

Gadżety 2014-04-08 16:55

Firma Lenovo zapowiedziała dziś wprowadzenie do oferty nowych tabletów z serii A z systemem Android. Konfiguracje i rozmiary ekranów nowych modeli zaspokoją potrzeby klientów, poszukujących zarówno ultraprzenośnych tabletów, jak i wydajnych urządzeń multimedialnych. Nowa rodzina produktów, w której znajdą się między innymi tablety z czterordzeniowymi procesorami, będzie dostępna od drugiego kwartału 2014 r.

Wśród nowych modeli dostępny jest siedmocalowy A7-30, zapewniający niesamowite wrażenia miłośnikom muzyki i innych multimediów, dzięki specjalnym, podwójnym głośnikom przednim z technologią Dolby®. Tablet ten imponuje także wydajnością. A7-50 to przystępny cenowo tablet do czytania, wyposażony w panoramiczny wyświetlacz HD, na którym wyraźnie widać tekst i strony internetowe. Większy A8 to mobilne „centrum rozrywki”, dostępne w odważnych kolorach dostosowanych do różnych typów osobowości i stylów użytkowników. Nową serię A dopełnia model A10 wyposażony w znakomity wyświetlacz panoramiczny HD o przekątnej 10,1” oraz podwójne głośniki przednie z Dolby®. Miłośnikom filmów zapewnia fantastyczną rozrywkę podczas podróży.

  • A7-30— kieszonkowe studio z dźwiękiem Dolby®: Lenovo TAB A7-30 o przekątnej 7 cali odtwarza dźwięk o jakości spotykanej zazwyczaj w większych i droższych modelach. Ten ultraprzenośny tablet jest wyposażony w specjalne, podwójne głośniki przednie z technologią Dolby®, co zachęci miłośników muzyki do zabierania go ze sobą w każdą podróż. Wszechstronną pracę ułatwia znakomity wyświetlacz o przekątnej 7 cali oraz czterordzeniowy procesor, a po włożeniu do tabletu karty SIM można pozostawać w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi.
  • A7-50 — wysokiej jakości czytnik multimedialny: Lenovo TAB A7-50 to ultraprzenośne i przystępne cenowo urządzenie dla osób lubiących czytać w trakcie podróży. Siedmiocalowy, panoramiczny ekran HD wyświetla ostrzejszy tekst i wyraźniejsze strony internetowe. Dzięki czterordzeniowemu procesorowi oraz 2-megapikselowej kamerze przedniej i kamerze tylnej, a także opcjonalnej łączności 3G znakomicie nadaje się do czytania, przeglądania stron internetowych i pozostawania w kontakcie ze znajomymi. Tablet ten jest również dostępny w wersji A7-40 w eleganckim hebanowym kolorze, z pamięcią wewnętrzną 8 GB i jedną, przednią kamerą.
  • A8— rozrywka poza domem: Lenovo TAB A8 jest dostępny w odważnych wersjach kolorystycznych, dopasowanych do różnych typów osobowości oraz stylów; zapewnia wszechstronną rozrywkę. - kolorowy wyświetlacz HD o przekątnej 8” oraz dźwięk Dolby® i szybko działający procesor czterordzeniowy sprawiają, że jest to doskonałe urządzenie do gier, oglądania wideo, słuchania muzyki, pozostawania w kontakcie ze znajomymi i wielu innych zastosowań.
  • A10 — mobilne kino: Lenovo Tab A10 zadziwia możliwościami wyświetlania filmów. Pełnometrażowe filmy o wysokiej jakości prezentują się znakomicie na wspaniałym wyświetlaczu HD o przekątnej 10,1 cala, a ulepszony dźwięk dzięki technologii Dolby® jest odtwarzany przez dwa głośniki przednie. Płynne odtwarzanie filmów przez cały dzień zapewnia czterordzeniowy procesor. A10 to tablet dla prawdziwych kinomanów.

Źródło: Lenovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3535 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum