Blog BazaTelefonów.pl
 

Nawet 17 MB/s szybciej w Truphone

Operatorzy 2014-04-09 10:32

Oferta Truphone jest skrojona dla dynamicznego i mobilnego menedżera. Truphone zrywa z roamingiem i wysokimi kosztami połączeń międzynarodowych dostarczając klientom niezwykłej jakości usługi.. Wartości operatora docenią przede wszystkim często podróżujący menedżerowie.

To właśnie skierowanie oferty do grupy tak mobilnej jak m.in. posiadacze srebrnych i złotych kart podróżnika w liniach lotniczych, odróżnia Truphone od innych operatorów działających na rynku polskim.

Tradycyjni operatorzy mobilni, zarówno wirtualni jak i infrastrukturalni, nie zaspokajają ponadto potrzeb klientów międzynarodowych. Najlepszym odzwierciedleniem tej tezy są wysokie rachunki telefoniczne wynikające ze stawek roamingowych. Pięć minut codziennej rozmowy z Polski do Hong Kongu w tradycyjnym modelu roamingowym może kosztować nawet 900 złotych. W Truphone za 150 minut miesięcznych rozmów z kontrahentem w Chinach, w zależności od planu taryfowego, zapłacimy od 33 do 75 złotych.

Dzięki globalnej infrastrukturze, którą zbudował Truphone, sieć gwarantuje lepszej jakości, szybsze i stabilniejsze połączenia oraz transmisję danych. W porównaniu do tradycyjnych operatorów, różnica w prędkości przesyłu, ściągania poczty i dużych plików, może wynosić nawet 17 MB/s. Wynika to głównie z przyczyn technologicznych. Będąc za granicą telefon kontaktuje się najpierw z siecią macierzystą, a następnie wysyła prośby o przesłanie danych przez kolejne kraje. W Truphone i ośmiu krajach na całym świecie, które znajdują się w tzw. Truphone Zone, ten problem nie istnieje, abonent cały czas funkcjonuje bowiem lokalnie.

Rozwiązania proponowane przez Truphone pozwalają więc polepszyć wydajność pracy i obniżyć koszty funkcjonowania za granicą.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.truphone.com

Źródło: Truphone

Wojtek Konopa, wyświetlono 3550 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum