Blog BazaTelefonów.pl
 

Mobilny Internet dla firm w T-Mobile teraz bez limitów

Operatorzy 2014-04-15 09:15

Nielimitowana transmisja danych nawet przez 12 miesięcy oraz atrakcyjne ceny urządzeń – T-Mobile prezentuje nową promocję dla oferty mobilnego dostępu do Internetu, stworzoną z myślą o klientach biznesowych.

T-Mobile przygotowało specjalną promocję, dzięki której klienci biznesowi otrzymają dostęp do nielimitowanej transmisji danych przez pierwsze miesiące trwania umowy. W zależności od wybranej taryfy blueconnect biznes – S, M, L oraz XL i 100XL – T-Mobile oferuje odpowiednio 3, 6, 9 a nawet 12 miesięcy dostępu do mobilnego Internetu bez żadnych limitów. Po zakończeniu okresu promocyjnego klienci będą korzystać z korzystnych pakietów danych przypisanych do poszczególnych taryf blueconnect biznes, tj. od 3 GB do 100 GB. Z promocji można będzie skorzystać od 16 kwietnia do 15 czerwca br.

Promocja, w której klienci przez pierwsze miesiące trwania umowy mogą korzystać z Internetu bez limitów, nie wiąże się ze zmianami w wysokości abonamentów lub cen urządzeń. Taryfy te stworzone zostały z myślą o klientach biznesowych, potrzebujących dostępu do szybkiego internetu mobilnego, dlatego też, w bazowej ofercie, T-Mobile proponuje różnej wielkości pakiety danych w pięciu taryfach do wyboru. W ofercie z laptopem lub tabletem pakiet danych do wykorzystania po okresie promocyjnym to 3 GB w taryfie blueconnect biznes S oraz  odpowiednio 4, 6 i 12 GB w taryfach blueconnect biznes M, L i XL . W taryfie blueconnect biznes 100XL abonent otrzymuje aż 100 GB transferu w ramach abonamentu. Nowa oferta internetu mobilnego w T-Mobile odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów biznesowych. Ceny abonamentów zaczynają się od 15 zł netto miesięcznie, w ramach taryfy blueconnect biznes S w opcji bez urządzenia. Za opcję z modemem lub routerem zapłacimy od 20 zł netto miesięcznie, zaś z tabletem lub laptopem od 30 zł netto. Co więcej, obecni klienci T-Mobile korzystając z promocji „Super Zestaw Blueconnect dla Firm” otrzymują 10 zł netto zniżki na abonament przy zakupie nowej aktywacji w  taryfie M, L, XL i 100XL. Każda z taryf blueconnect biznes dostępna jest w opcji z laptopem lub tabletem, modemem, routerem albo bez urządzenia.

blueconnect biznes - najlepsza sieć i najnowocześniejsze urządzenia

Oprócz najwyższej jakości i Internetu mobilnego bez limitów, klienci blueconnect biznes w T-Mobile otrzymają także najnowsze urządzenia mobilne, które w wybranych ofertach dostępne będą już od złotówki.  

Klienci T-Mobile mogą korzystać z najszybszego internetu mobilnego oraz wielkiego zasięgu, potwierdzonych badaniami jakości sieci mobilnych w Polsce, przeprowadzonych na przełomie stycznia i lutego 2014 r. przez niezależną firmę P3 communications na zlecenie Deutsche Telekom. Sieć T-Mobile uzyskała najlepsze wyniki spośród 4 operatorów infrastrukturalnych, bądź nie gorsze niż liderzy badania w każdym z nich. Największe przewagi sieci T-Mobile to właśnie średnie prędkości transmisji danych, czas przeglądania stron internetowych i wysyłka poczty e-mail, oraz jakość połączeń głosowych.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3418 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum