Blog BazaTelefonów.pl
 

Dowiedz się wszystkiego o swoim samochodzie - aplikacja Izzy Drive

Aplikacje 2014-04-18 10:07

Tak kompleksowej aplikacji dla użytkowników zainteresowanych parametrami własnych pojazdów jeszcze nie było. Aplikacja komunikuje się z komputerem samochodu poprzez Bluetooth za pośrednictwem modułu OBD2, który trzeba wpiąć w gniazdo diagnostyczne.

Aplikacja ostrzega przed fotoradarami i kamerami na skrzyżowaniach (tzw. red light camera) w całej Europie. Umożliwia zgłaszanie zdarzeń drogowych takich jak fotoradary, kamery na skrzyżowaniach, wypadki, kontrole policji, korki czy złe warunki atmosferyczne – wystarczy dotknąć przycisk, a informacja chwilę później będzie dostępna dla wszystkich użytkowników aplikacji.

To jednak nie koniec możliwości Izzy Drive. Cała rzesza użytkowników doceni funkcje lokalizacji zaparkowanego samochodu.

Wideorejestrator umożliwia nagrywanie filmu w pętli nie zajmując przy tym całej dostępnej pamięci telefonu plikami wideo. Czas nagrania ustalany jest w ramach konfiguracji – domyślnie są to 3 minuty. Ciekawą funkcja są filmy alarmowe. W dowolnym momencie ostatnie 10 sekund filmu można wysłać na serwer gdzie jest dostępny w ramach usługi Izzy Drive WWW.

Izzy Drive WWW pozwala analizować styl jazdy na mapie i wykresach. Łatwo można poznać np. koszt paliwa za wybrany okres. Właściciele samochodów firmowych docenią możliwość łatwego generowania tzw. kilometrówek. Wystarczy korzystać z bezpłatnej aplikacji Izzy Drive w połączeniu z Izzy Drive WWW.

Aplikacja dostępna jest w wersji bezpłatnej i pełnej współpracującej z modułem OBD2. Dodatkowo użytkownicy mogą odpłatnie korzystać z portalu online i przechowywać na nim filmy oraz przejechane trasy i dane pojazdu.

Źródło: Izzydrive.eu

Wojtek Konopa, wyświetlono 3358 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum