Blog BazaTelefonów.pl
 

Kliment, Maserak, Janachowska – warto przejść do Plusa

Operatorzy 2014-04-22 16:44

Ruszają kolejne odsłony kampanii z Baśką. Tym razem dołączają do niej bohaterowie najpopularniejszego show tanecznego w Polsce – Tańca z Gwiazdami.

Plus  w startującej właśnie kampanii rusza z nową komunikacją marketingową. Nowe spoty Plusa to nowe podejście, nowe koncepcje, nowe twarze.

Wspólnym mianownikiem nowych odsłon kampanii, łączącym je z wcześniejszymi działaniami jest Baśka, dotychczas doskonale znana ze spotów promujących internet w Plusie. Teraz Baśka pojawia się również w ofercie Plus Abonament. To naturalna konsekwencja udostępniania LTE przez Plusa we wszystkich taryfach.

Do nowej komunikacji wykorzystane zostały znane i lubiane postaci show biznesu – tancerze „Tańca z Gwiazdami”. W najnowszym spocie „Lekcja tańca” pojawiają się Jan Kliment, Rafał Maserak i Izabela Janachowska. Taniec z gwiazdami to obecnie jeden z popularniejszych programów telewizyjnych.

Przekaz kampanii jest prosty – warto przejść do Plusa! – tak jak proste są nasze oferty - Baśka i tancerze promować będą ofertę Plus Abonament: „Rozmowy bez limitu albo Minuty wymienne na SMSy i na Internet LTE za 29,99 zł/mies”.

Dlaczego warto?

  • Plus, jako lider technologii LTE, oferuje możliwość korzystania na smartfonach z najszybszego mobilnego internetu  wszystkim klientom nowych taryf.
  • W zasięgu LTE w Plusie jest 2 na 3 mieszkańców Polski, czyli ok. 66,7 proc.
  • W nowych Taryfach LTE klienci mogą  rozmawiać bez limitu z klientami wszystkich sieci komórkowych już za 29,99 zł. Klienci, którzy zdecydują się na kompletną ofertę, za nielimitowane rozmowy i sms do sieci komórkowych i 0,5 GB-owy pakiet internetowy zapłacą tylko 49,99zł.
  • Dla klientów, którzy nie potrzebują nielimitowanych rozmów, Plus przygotował specjalne taryfy w których pakiety minut wymieniają się na SMS-y i gigabajty.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3190 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum