Blog BazaTelefonów.pl
 

Internet mobilny bez limitów w T-Mobile

Internet, Operatorzy 2014-04-28 15:59

Startuje kampania promująca ofertę Internetu mobilnego dla firm w T-Mobile. Ambasadorem nielimitowanego dostępu do Internetu w T-Mobile został Mateusz Kusznierewicz, polski żeglarz sportowy, złoty medalista olimpijski i biznesmen.

 

Mobilny Internet bez limitów przyspiesza mój biznes– takim hasłem Mateusz Kusznierewicz promuje specjalną ofertę mobilnego Internetu bez limitów w T-Mobile. Kampania obejmie prasę ogólnopolską, radio oraz Internet, w tym serwisy informacyjne i tematyczne, oraz media społecznościowe. Reklama pojawi się ponadto na nośnikach outdoorowych.

Za przygotowanie kreacji i realizację kampanii odpowiadają: Agencja DDB, agencja Engine i dom mediowy Starcom.

Niech Twój biznes nabierze wiatru w żagle z Internetem mobilnym bez limitu w T-Mobile

Wystarczy mieć mobilny internet bez limitów od T-Mobile, a od razu wypływamy na szerokie wody biznesu - mówi Mateusz Kusznierewicz w radiowym spocie promującym nową ofertę internetu mobilnego w T-Mobile. W ramach promocyjnej oferty klienci biznesowi T-Mobile otrzymują dostęp do nielimitowanej transmisji danych przez pierwsze miesiące trwania umowy. W zależności od wybranej taryfy blueconnect biznes – S, M, L oraz XL i 100XL – T-Mobile oferuje odpowiednio 3, 6, 9 a nawet 12 miesięcy dostępu do mobilnego Internetu bez żadnych limitów.

Oprócz najszybszego Internetu mobilnego o największym zasięgu na rynku, klienci blueconnect biznes w T-Mobile otrzymują także najnowsze urządzenia mobilne w atrakcyjnych cenach. Decydując się na abonament za 60zł netto miesięcznie mogą odebrać nowoczesny 10-calowy tablet Samsung Galaxy Tab 3 za 1zł oraz przez 9 miesięcy  korzystać z internetu mobilnego bez żadnych limitów.

Oferta będzie ważna do 15 czerwca br.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3691 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum