Blog BazaTelefonów.pl
 

Uchwyty Hama - nawigacja na właściwym miejscu

Gadżety 2014-04-30 17:17

Hama Polska poszerzyła swoje portfolio o uchwyty do nawigacji. Akcesoria są idealnie dopasowane do kształtu urządzeń i zapewniają stabilne przymocowanie terminali.

Większość właścicieli aut korzysta z urządzeń GPS. Co więcej, po tego typu rozwiązania coraz częściej sięgają również właściciele jednośladów. Oprócz wyboru odpowiedniego terminala do nawigacji, równie ważne jest jego właściwe umocowanie. Urządzenie musi zachować stabilność przy dużych wstrząsach, nie powinno też ograniczać pola widzenia kierowcy. O ile nabywcy nawigacji PND otrzymują w zestawie niezbędne dodatki potrzebne do instalacji urządzeń, o tyle właściciele smartfonów bądź tabletów muszą zadbać o akcesoria we własnym zakresie. Hama przygotowała trzy produkty dla użytkowników ultramobilnych terminali z modułem GPS. Pierwszy z nich przeznaczony jest do przymocowania telefonu na przedniej szybie samochodu. Uchwyt został zaprojektowany z myślą o smartfonach o szerokości 114 -138 mm i wysokości 56-81 mm. Obrót o 360o umożliwia dowolne ustawienie kąta nachylenia ekranu.

Najświeższa oferta zawiera również akcesoria dla kierowców korzystających z tabletów. Uniwersalny uchwyt dla terminali o szerokości 12-22,5 cm i głębokości 2 cm pozwala zamontować urządzenie zarówno na przedniej szybie samochodu, jak i domowym biurku. Bezpieczne i stabilne przymocowanie gwarantują podwójne przyssawki. Trzeci z uchwytów służy od zamocowania tabletu na zagłówku siedzenia. To idealne rozwiązanie na wakacyjne wycieczki, które szczególnie docenią rodzice młodszych dzieci. Siedzące na tylnym siedzeniu latorośle mogą oglądać ulubione filmy bądź programy, nie męcząc towarzyszy podróży. Wszystkie akcesoria przeznaczone dla mobilnych terminali posiadają zaciski boczne, które zapewniają odpowiednie dostosowanie i stabilne osadzenie terminala w uchwycie.

Ofertę produktów do nawigacji uzupełniają produkty dla właścicieli jednośladów. Uchwyt na sztycę roweru posiada regulowaną płytkę zatrzaskową, a także funkcję obrotu o 360o, co pozwala na optymalne ustawienie urządzenia do nawigacji. Drugi z uchwytów służy do zamocowania nawigacji na lusterku. Oba urządzenia posiadają naciąg gumowy, przeznaczony do dodatkowego mocowania urządzenia, a także cztery zatrzaski.

Ceny uchwytów w Hama Polska:

  • Uchwyt na sztycę roweru - 99,90 zł.
  • Uchwyt na kierownicę motoru - 79,90 zł.
  • Uchwyt na szybę do telefonów - 149,90 zł
  • Uchwyt na szybę do tabletów - 149,90 zł
  • Uchwyt do samochodu na zagłówek - 189,90 zł

Źródło: Hama

Wojtek Konopa, wyświetlono 3860 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum