Blog BazaTelefonów.pl
 

GSmart Rey R3 – sympatyczny kompan

Telefony 2014-05-05 13:40

Firma Gigabyte, prezentuje najnowszy model smartfona GSmart Rey R3, który posiada wszystkie cechy nowoczesnego gadżetu służącego zarówno do pracy jak i multimedialnej rozrywki. Tryb dual SIM, 4.5” wyświetlacz IPS, moduły łączności HSPA+, Bluetooth 4.0 oraz odbiornik GPS, a także dwie funkcjonalne kamerki – to główne atuty modelu Rey R3.

Pracą smartfona zarządza dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.3GHz wspierany przez 1GB pamięci RAM, co w zupełności wystarcza, aby sprawnie działały wszelkie aplikacje pod kontrolą Androida 4.2 w trybie multitaskingu. Funkcjami urządzenia nawiguje się dotykowo za pośrednictwem 4.5-calowego wyświetlacza z matrycą IPS, prezentującego rozdzielczość 854x480 pikseli. Na tak skonstruowanym ekranie można w wygodny sposób oglądać filmy czy grać w gry, również online korzystając z połączenia Wi-Fi bądź wbudowanego modemu oferującego prędkość na poziomie do 21Mb/s. Do dyspozycji użytkownika są dwie kamerki – frontowa VGA przeznaczona do interaktywnej wideo rozmowy poprzez komunikatory oraz aparat główny 8MPx z pomocniczymi funkcjami autofokus i flesz. 4GB wewnętrznej pamięci można rozbudować o kolejne 32GB przy pomocy karty SD. Smartfon GSmart Rey R3 wyposażono w przydatne moduły komunikacji, takie jak Bluetooth w wersji 4.0 oferujący bezprzewodowy przesył plików lub muzyki oraz odbiornik GPS, będący bazą dla aplikacji nawigacyjnej oraz funkcji geolokalizacyjnych.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość odblokowania i zablokowania smartfona za pomocą głosu, co jest dużo bezpieczniejszą metodą niż hasło, które może zostać wykradzione, bądź zapomniane. Na uwagę zasługuje także konstrukcja urządzenia – opływowy, eliptyczny kształt krawędzi i smukła bryła z wtopionym we frontowy panel wyświetlaczem może się podobać. Tył obudowy modelu GSmart Rey R3 wykonany został z przyjemnego w dotyku tworzywa, ułatwiającego trzymanie w dłoni i codzienne użytkowanie.

Cena: 499 zł

Źródło: Asbis.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3526 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum