Blog BazaTelefonów.pl
 

OtterBox wprowadza najwyższej klasy ochronne pokrowce na Polski rynek

Gadżety 2014-05-12 16:16

Nowością firmy OtterBox jest seria Symmetry. To cienkie i wytrzymałe, jednowarstwowe obudowy ochronne, oferujące opływowy kształt przy zachowaniu gabarytów urządzenia. Konstrukcja z zastosowaniem podwójnego materiału oraz wewnętrznej syntetycznej gumy o strukturze plastra miodu zapobiega zadrapaniom oraz chroni telefon przed uderzeniami oraz wstrząsami. Podniesiona oraz ścięta krawędź zapewnia ochronę wyświetlacza bez utraty jego czułości.

Jednoczęściowa konstrukcja umożliwia łatwość montażu oraz dostęp do wszystkich złącz telefonu. Pokrowce zapewniają ochronę przed uderzeniami oraz wstrząsami, a przy tym charakteryzują się doskonałym wyglądem i całą gamą kolorów, więc użytkownik nie musi wybierać między stylem, a ochroną. Ceny pokrowców ochronnych Symmetry Series rozpoczynają się już od 129 zł.

Produkty, należące do flagowej dla OtterBox Serii Defender, zapewniają trójwarstwową solidną ochronę. Zaprojektowane z nadzwyczajną precyzją obudowy, dzięki zewnętrznej warstwie absorbującej uderzenia, solidnej poliwęglanowej skorupie oraz wbudowanemu protektorowi wyświetlacza dostarczają odpowiednie oraz dostosowane do potrzeb zabezpieczenie przed upadkami, uderzeniami oraz wstrząsami. Krawędź dookoła otworu na głośnik delikatnie się rozszerza, co pozwala na odpowiedni przepływ dźwięku, gdy telefon leży na płaskiej powierzchni. Ponadto obudowy zostały wyposażone we wzmocnioną strukturę, która tworzy wytrzymały oraz niezawodny szkielet. Ułatwieniem jest obrotowy klips do mocowania smyczy, który działa również jako statyw do oglądania. Ceny pokrowców ochronnych z serii Defender rozpoczynają się już od 179 zł.

Dla ludzi aktywnych OtterBox stworzył serię Commuter - ochronne obudowy zaprojektowane z gładkimi, zaokrąglonymi liniami, które imitują „wcięcie w talii”. Te stylowe i wytrzymałe obudowy przeciwstawią się wszelkim upadkom oraz wstrząsom, co nie zmniejsza łatwości w ich wyjmowaniu oraz wkładaniu do kieszeni. Seria Commuter bezbłędnie wpasowuje się w dłoń, zachowując ergonomiczne kształty urządzenia, a innowacyjna stylizacja zapewnia również lepszą przyczepność do dłoni. Zakładanie staje się jeszcze łatwiejsze w związku z użyciem dwuwarstwowej struktury. Wewnętrzna silikonowa warstwa nasuwa się na urządzenie, aby zaabsorbować wszelkie wstrząsy, zaś zewnętrzna twarda poliwęglanowa skorupa zapewnia zabezpieczenie przed uderzeniami i upadkami. Zastosowano również samoprzylegający protektor ekranu. Także i w tej serii krawędź dookoła otworu na głośnik została zaprojektowana z delikatnym rozszerzeniem, co pozwala na odpowiedni przepływ dźwięku. Ceny pokrowców ochronnych z serii Commuter rozpoczynają się już od 129 zł.

Ochronne obudowy OtterBox dostępne są w dobrych sklepach oferujących akcesoria do smartfonów oraz w wybranych sklepach internetowych.

Źródło: OtterBox

Wojtek Konopa, wyświetlono 4901 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum