Blog BazaTelefonów.pl
 

Orange promocja "Doładowania w biletomatach"

Operatorzy 2014-05-14 12:53

Rozpoczęła się właśnie promocja skierowana do użytkowników telefonów Orange na kartę. "Doładowania w biletomatach" – tak została nazwana promocja, która ma na celu zachęcenie użytkowników korzystających na co dzień z komunikacji miejskiej do zakupu doładowań konta telefonicznego w czasie oczekiwania na tramwaj, autobus czy pociąg metra.

Za każde zakupione doładowanie telefonu w biletomatach ASEC klient ma możliwość otrzymania dodatkowych 20% jego wartości do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i transfer danych.Promocja potrwa do końca czerwca br.

Za dostarczenie usługi doładowań do biletomatów ASEC odpowiada epay Polska, światowy lider płatności pre-paid oferujący usługi płatnicze i dystrybucyjne.– Chcemy zachęcić użytkowników  automatów do korzystania również innych usług w tych urządzeniach. Konto telefoniczne można uzupełnić czekając na przystanku na autobus, metro lub kupując bilety komunikacji miejskiej. Obecnie na terenie Warszawy dostępnych jest 108biletomatów. Co więcej, żółto-niebieski kolor obudowy sprawia, że nie sposób ich nie zauważyć w przestrzeni miejskiej– powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Aby otrzymać bonus, należy zgłosić się jednorazowo do promocji poprzez wysłanie wiadomości SMS pod bezpłatny numer 815 o treści 'BUS'. Następnie, należy doładować konto telefonu w żółto-niebieskim biletomacie wybraną kwotą 5, 10, 25, 40, 50, 100 lub 200 zł. W ciągu 24 godzin od doładowania, uzupełnione konto zostanie zasilone dodatkową kwotą. Ważność bonusu to aż 14 dni.

Usługę uzupełnienia konta telefonicznego Orange do urządzeń dostarcza marka epay Polska, dywizja wchodząca w skład Euronet Polska. Więcej informacji o dostawcy usługi i promocji, w tym listę automatów, znaleźć można na stronie: http://www.epaypolska.pl/epaypolska/aktualnosci/single-view/article/bonusy-za-doladowania-orange-w-biletomatach/\

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3496 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum