Blog BazaTelefonów.pl
 

Modem LTE Advanced firmy Ericsson z certyfikacją China Mobile

Gadżety, Internet 2014-05-20 12:10

Ericsson ogłosił, że modem M7450 z 5 trybami pracy obsługujący wszystkie pięć technologii dostępu (TD-LTE, LTE FDD, WCDMA, TD-SCDMA i GSM) został w całości przetestowany i certyfikowany do użytku w sieci China Mobile. Przeznaczone do użytku ze smartfonami, tabletami i innymi podłączanymi urządzeniami modemy LTE Advanced z wieloma trybami pracy są integralną częścią rozwoju branży bezprzewodowej.

Skuteczne funkcjonowanie energooszczędnego modemu Ericsson M7450 we wszystkich pięciu technologiach dostępu zapewnia użytkownikowi wyjątkowe doświadczenie. Płynne przejścia pomiędzy różnymi technologiami oznaczają ulepszoną jakość streamingu danych i zagwarantowaną mobilność.

Robert Puskaric, starszy wiceprezes i dyrektor oddziału modemów, oświadczył: „Uzyskanie tego ważnego zatwierdzenia od China Mobile potwierdza, że nasze modemy spełniają wymagania rynku z nawiązką. Partnerzy i klienci mogą być pewni, że model Ericsson M7450 będzie gwarantować stałą łączność o dużej prędkości we wszystkich pięciu trybach pracy. Chiny to dla nas ważny rynek, czego dowodzi nasza ścisła współpraca z China Mobile. Mamy nadzieję, że już wkrótce smartfony 4G z 5 trybami pracy i inne podłączane do sieci urządzenia będą obsługiwane przez modem Ericsson M7450 działający w sieci China Mobile 4G.

Ericsson M7450 to najmniejszy na świecie modem LTE Advanced w technologii agregacji częstotliwości przeznaczony do globalnego użytku. Ten silnie zintegrowany wielopasmowy modem z wieloma trybami pracy obejmuje również pełny zakres pasm częstotliwości oraz zestaw takich funkcji, jak agregacja częstotliwości z pojedynczym chipem RF, VoLTE i IMS.

Aby urządzenia podłączane do modemu mogły trafić do sprzedaży na pewnych rynkach, wymagana jest ich certyfikacja przez operatora. Oprócz China Mobile modem Ericsson M7450 jest również certyfikowany przez globalnych operatorów w Ameryce Północnej, Europie i Azji; procesy te przebiegają zgodnie z planem. Pierwsze urządzenia integrujące ten modem znajdą się na rynku w drugiej połowie tego roku.

Źródło: Ericsson

Wojtek Konopa, wyświetlono 3394 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum