Blog BazaTelefonów.pl
 

Lebara wprowadza nową ofertę

Operatorzy 2014-05-21 13:48

Lebara Mobile, wiodący europejski operator telekomunikacyjny, oferujący tanie połączenia międzynarodowe na zasadzie prepaid, rozszerzyła swoją ofertę dla polskich klientów i ich najbliższych za granicą. Najwyższej jakości usługi komunikacji mobilnej są teraz dostępne w jeszcze bardziej przystępnych cenach.

Nowa oferta Lebara prepaid wyróżnia się stałą stawką zarówno dla stałych jak i dla nowych klientów:

  • Połączenia do 6 krajów w Europie w cenie 19 gr/min - cena obowiązuje przy połączeniu z numeru Lebara w Polsce na numer Lebara w jednym z 6 krajów: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Francja, Dania, Hiszpania. To właśnie w tych krajach polskie rodziny najczęściej mają swoich bliskich.
  • Odbieranie połączeń w roamingu w strefie EU oraz EEA (Unia Europejska oraz Europejski Obszar Gospodarczy) kosztuje19 gr/min. Dzięki temu możemy podróżować nie ponosząc wysokich opłat roamingowych.
  • Połączenia wychodzące wykonywane w roamingu na terenie Europy,w strefie EU+ EEA kosztują 19 gr/min.
  • Internet w Polsce i w roamingu za 19 gr/MB - doskonała oferta dla osób często podróżujących służbowo po Europie.

Na stale w ofercie dostępne są darmowe połączenia między użytkownikami Lebara w Polsce - wystarczy mieć doładowane konto. Dodatkowo, aby Klienci korzystający z polskich kart mieli dostęp do doskonałej oferty Internetowej w Polsce jak i za granicą, powiększono wybrane pakiety internetowe aż o 100%.

"Cała oferta Lebara dostępna jest na stronie www.lebara.pl, a także w materiałach POS w sklepach GSM. O nowościach w ofercie Lebara informuje swoich klientów kanałem SMS, natomiast dla nowych klientów wszystkie informacje umieszczono na opakowaniach kart SIM.
Nowa oferta Labara nie jest czasową promocją. Ludzie biznesu, miłośnicy podróży, jak i osoby, które mają za granicą rodziny, mogą teraz cieszyć się nieograniczonymi połączeniami międzynarodowymi wysokiej jakości." - mówi Artur Kostrzewski, Head of Sales Lebara Poland.

Źródło: Lebara

Wojtek Konopa, wyświetlono 3510 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum