Blog BazaTelefonów.pl
 

Orange Warsaw Festival ze specjalną aplikacją na smartfony

Aplikacje, Operatorzy 2014-05-22 09:52

Mobilna aplikacja, którą przygotowano dla uczestników tegorocznego Orange Warsaw Festiwal, to o wiele więcej niż multimedialny przewodnik po wydarzeniu. Prócz szczegółowych informacji o koncertach i artystach oraz wskazówek, jak poruszać się po terenie festiwalu, aplikacja pozwala też dzielić się wrażeniami z koncertów na portalach społecznościowych, czy odnaleźć przyjaciół, którzy również bawią się na OWF.

Za pomocą aplikacji można kupić bilet na festiwal, a dla dociekliwych przygotowano nawet funkcję pomiaru natężenia dźwięku podczas koncertów.

Aplikacja jest dostępna dla użytkowników smartfonów działających w oparciu o jeden z trzech najpopularniejszych systemów operacyjnych: Android, iOS (iPhone) oraz Windows Phone.

Instalując na swoim smartfonie aplikację OWF, uczestnicy festiwalu będą zawsze mieć pod ręką informacja o koncertach z rozkładem godzinowym i wskazaniem sceny, na której zagrają poszczególni artyści. Podstawowe informacje o gwiazdach festiwalu ze zdjęciami zostały uzupełnione o teledyski. Aplikacja umożliwia również podgląd mapy całego wydarzenia i terenu festiwalu. Ważną funkcją jest możliwość oznaczenia przez uczestnika własnej lokalizacji na mapie (przypięcie pinu), udostępnienie tej informacji i sprawdzenie lokalizacji innych osób. Można w ten sposób odnaleźć się na dużym obszarze festiwalu i zaplanować spotkanie ze znajomymi.

Aplikacja Orange Warsaw Festival umożliwia także zakup biletu i dostęp do najświeższych informacji oraz powiadomień. Ciekawą funkcją jest możliwość pomiaru dźwięku w decybelach w trakcie koncertów. Uczestnicy mogą też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i dzielić się nim w mediach społecznościowych.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3888 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum