Blog BazaTelefonów.pl
 

GSmart Saga S3

Telefony 2014-05-22 14:52

Firma Gigabyte, prezentuje najnowszy model GSmart Saga S3, który za sprawą sześciocalowego wyświetlacza HD z matrycą IPS w technologii OGS integruje funkcjonalności tabletu i smartfona. Ultracienka obudowa z dobrej klasy komponentów skrywa wydajny, czterordzeniowy procesor wspierany przez 1GB RAM-u, 8GB przestrzeni dyskowej oraz interfejsy komunikacyjne - Bluetooth 4.0, AGPS, a także dwa sloty SIM.

 

Popularność smartfonów z dużymi wyświetlaczami uwidacznia się na każdym kroku, gdyż urządzenia te szybko przestały być dedykowane wyłącznie do zastosowań biznesowych, aby stać się centrami multimedialnej rozrywki. Tak też jest w przypadku modelu GSmart Saga S3, którego parametry w zupełności wystarczą do konsumpcji gier, filmów czy aplikacji mobilnych. Tabletofon wyposażono w sześciocalowy ekran prezentujący obraz w jakości High Definition, wykonany w technologii IPS, która pozwala na znacznie większe kąty widzenia niż standardowy wyświetlacz LCD. Z kolei optymalne odwzorowanie barw oraz głębia czerni to zasługa laminowania ekranu (One Glass Solution). Mimo swojego rozmiaru urządzenie jest poręczne, gdyż ekran zajmuje aż 72% frontowego panelu, więc można go sprawnie obsłużyć.

Za sprawne działanie podzespołów odpowiada procesor quad core z zegarem 1.3GHz i 1GB pamięci operacyjnej, a pracą całości zarządza Android w wersji 4.2. GSmart Saga S3 obsługuje standard HSPA, dzięki czemu mamy dostęp do zasobów mobilnego internetu oraz możliwość zainstalowania aplikacji nawigacyjnej korzystającej z wbudowanego odbiornika AGPS. Mocną stroną urządzenia są także zdjęcia wykonywane za pomocą 8MPx aparatu z pomocniczym fleszem i autofokusem. Warto wspomnieć, że matryca doposażona jest także w sensor BSI zapewniający lepsze doświetlenie ujęć. Frontowa kamerka 2MPx przeznaczona jest do prowadzenia wideo rozmów za pośrednictwem komunikatorów.

Na pokładzie znajdziemy także moduł Bluetooth 4.0 nieodzowny podczas wymiany plików z innymi urządzeniami, gniazdo USB ze wsparciem OTG oraz slot na kartę SD do 32GB, która rozbuduje wbudowane 8GB przestrzeni na dane i multimedia. Obudowa smartfona w najcieńszym miejscu mierzy zaledwie 8.5mm, zaś zaimplementowana bateria to ogniwo o pojemności 3000mAh.

Model Saga S3 jest urządzeniem typu dual SIM, a więc daje możliwość korzystania z dwóch niezależnych linii telefonicznych, które dodatkowo są w pełni spersonalizowane w zakresie ustawień takich jak dzwonki, tryby i listy kontaktów. Istnieje także możliwość przypisania jednej karcie standardowych funkcji telefonicznych (GSM), a drugiej transferu danych (WCDMA).

Cena: 899 zł

Źródło: Gsmart

Wojtek Konopa, wyświetlono 3461 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum