Blog BazaTelefonów.pl
 

Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo w Heyah

Operatorzy 2014-05-29 12:12

Teraz w Heyah możesz wysyłać SMS-y do wszystkich sieci przez 365 dni za darmo! W ramach oferty „Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo” Klienci Heyah na kartę  otrzymują możliwość wysyłania darmowych SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych przez rok, bez limitu.

Oferta jest aktywowana automatycznie na limitowanej edycji starterów „Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo”, po jednorazowym doładowaniu konta kwotą 20 zł lub więcej. Startery z limitowanej edycji będą dostępne w sprzedaży od początku czerwca w Punktach Sprzedaży T-Mobile.

Promocja jest również dostępna dla obecnych Klientów Heyah z taryfą Dniówka, którzy aktywowali kartę SIM do 28.05.2014r.

Promocję „Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo” można włączyć ekspresowym kodem *100*75#. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna.

Użytkownicy pozostałych taryf Heyah (Taryfa Pakietowa i Nowa Heyah), którzy aktywowali kartę SIM do 28.05.2014r. mogą również skorzystać z  promocji. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówkę poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują promocję „Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo” kodem *100*75#.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3648 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum