Blog BazaTelefonów.pl
 

Przetnij kabel razem z Plusem

Internet, Operatorzy 2014-05-29 12:54

Na stronie Plusa na Facebooku ruszył nowy konkurs, w którym gracze mogą przecinać kabel i cieszyć się bezprzewodowym internetem, walcząc przy tym o dwa tablety Lenovo Yoga 3G. Konkurs dostępny jest pod tym adresem.

Bezprzewodowy internet LTE Plusa jest wg niezależnego rankingu speedtest.pl najszybszym spośród internetów mobilnych i z powodzeniem może służyć jako internet domowy. Po co więc krępować się kablami?

W najnowszej zabawie Plusa na Facebooku zadaniem graczy jest przecinanie kabla tak, by zawieszony na nim modem wpadł do kosza na podłodze. Można zdobywać dodatkowe punkty-bonusy, w zależności od tego, w jakiej kolejności zostaną przecięte kable. Na zakończenie rozgrywki należy odpowiedzieć na pytanie otwarte związane z praktycznymi walorami bezprzewodowego internetu. Nagrodami w konkursie, który trwa do 30 czerwca są dwa tablety Lenovo Yoga 3G.
 
„To mechanizm, który łączy elementy gry strategicznej ze zręcznościową. Przy okazji zaś – zachęca do uwolnienia się od kabla, komunikując ofertę w sposób dość przewrotny, lecz mający głęboki wymiar edukacyjny na temat oferty.” – mówi Katarzyna Kryda, odpowiadająca w Plusie miedzy innymi za media społecznościowe.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3736 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum