Blog BazaTelefonów.pl
 

LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu wspiera Sopot TOPtrendy Festiwal 2014

Operatorzy 2014-05-30 14:56

Plus i Cyfrowy Polsat po raz kolejny zostali oficjalnymi partnerami technologicznymi i dostawcami szybkiego Internetu LTE na potrzeby festiwalu Sopot TOPtrendy Festiwal, który odbędzie się już w najbliższy weekend 30 maja – 1 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie.

 

W trakcie tegorocznej, 12. już edycji, prócz tytułowych koncertów TOP i trendy, koncertu Największe Przeboje Roku i kończącej festiwal nocy kabaretowej, odbędą się także jubileusze Urszuli i Agnieszki Chylińskiej.

Operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat zapewniają infrastrukturę techniczną na terenie Opery Leśnej i są oficjalnymi dostawcami Internetu LTE na potrzeby Biura Festiwalowego oraz Biura Prasowego Festiwalu.

Festiwal zapowiada się niezwykle emocjonująco nie tylko dla publiczności zgromadzonej w Operze Leśnej, ale również dla widzów przed telewizorami. We wszystkie dni festiwalowe widzowie, oglądający Festiwal na antenie Telewizji POLSAT będą mogli wygrać najnowocześniejsze smartfony i tablety z Internetem LTE od Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz Paszportami Korzyści. W SMS-owych konkursach do wygrania będą smartfony i tablety Sony Xperia Z2.

Jak co roku, lista artystów występujących w Sopocie jest imponująca i gwarantuje wspaniałą zabawę zarówno widzom w Operze Leśnej, jak i przed telewizorami. Piątkowy koncert TOP to występy wykonawców, których płyty osiągnęły w minionym sezonie rekordową sprzedaż. W sobotę natomiast publiczność czeka koncert „Największe przeboje roku” i SMSowy wybór największego przeboju roku oraz konkurs TRENDY, podczas którego zaprezentują się najciekawsi młodzi polscy wykonawcy, na których również będzie można głosować za pośrednictwem SMSów. W ostatnim, niedzielnym, dniu festiwalu najlepsi z najlepszych specjaliści od poprawiania humoru wystąpią w Sopockiej Nocy Kabaretowej, co gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie coś, co lubi zgodnie z wszechobecnym facebookowym – „LUBIĘ TO!”.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 4098 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum