Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe etui Logitech Type-S dla Samsunga Galaxy Tab S

Gadżety 2014-06-16 11:13

Logitech przedstawia Logitech Type-S — cienkie i lekkie etui ochronne z klawiaturą dla nowego Samsunga Galaxy TabS 10.5. Klawiatura ze zoptymalizowanym układem klawiszy, łącząca się z tabletem przez Bluetooth oraz możliwość trzymania urządzenia w różnych pozycjach, zwiększają funkcjonalność, a także zapewniają ochronę dla Twojego Samsunga Galaxy TabS 10.5.

„Samsung Galaxy TabS 10.5 jest imponująco cienki i lekki, więc musieliśmy mieć to na uwadze w trakcie prac nad etui Logitech Type-S” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Dzięki temu nasz produkt wyglądem dopasowuje się do cienkiej i ascetycznej stylistyki tabletu Samsunga, zapewniając przy tym komfort pisania oraz obsługę skrótów klawiszowych z Androida. Z Logitech Type-S pisanie wiadomości e-mail lub przeglądanie Internetu na tablecie staje się łatwe i wygodne” – dodaje Izabela Sulima.

Logitech Type-S zaprojektowano z wykorzystaniem nowoczesnych i odpornych na wodę materiałów, dzięki czemu etui chroni tablet przed wstrząsami, zadrapaniem oraz zalaniem z obu jego stron, a przy tym idealnie się do niego dopasowuje. Dodatkowo system Logitech SecureLock sprawia, że narożniki urządzenia są dobrze zabezpieczone, a tablet można łatwo wyjąć lub też włożyć do etui.

Logitech Type-S pozwala trzymać tablet w dwóch pozycjach – pionowej, do pisania wiadomości e-mail czy korzystania z komunikatorów oraz w płaskiej do wygodnego czytania książek lub też przeglądania Internetu. Dodatkowo funkcja automatycznego blokowania tabletu przy zamknięciu etui oraz automatycznego odblokowywania przy otwarciu, gwarantuje, że Samsung Galaxy TabS 10.5 będzie gotowy zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. Bateria klawiatury pozwala na trzy miesiące korzystania przy jednym ładowaniu, a po wyładowaniu można ją łatwo naładować poprzez dołączony w zestawie kabel USB.  

Dostępność
Logitech Type-S będzie dostępne w sprzedaży w czerwcu 2014 roku w sugerowanej cenie detalicznej 439 zł.

Źródło: Logitech.com

Wojtek Konopa, wyświetlono 4178 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum