Blog BazaTelefonów.pl
 

myPhone 3200. Najtańszy telefon z kamerą, na dwie karty SIM - w Biedronce

Telefony 2014-06-18 20:31

Czy telefon za 59 zł jest wart uwagi? Firma myPhone modelem myPhone 3200 udowodniła, że może tak być. Telefon myPhone 3200 z funkcją Dual Sim, kamerą oraz bluetooth nie tylko jest tani, ale i intuicyjnie prosty, trwały i przyjemny dla oka. Jeżeli szukacie telefonu dla dziecka, na wakacje bądź na działkę, rozważcie zakup tego urządzenia. Pomoże Wam w tym karta startowa TuBiedronka i 200 minut gratis do wykorzystania w ciągu 10 miesięcy.

myPhone 3200 to zwyczajny telefon bez niepotrzebnych udziwnień, z wbudowanymi i zainstalowanymi podstawowymi funkcjami, które spodziewacie się znaleźć w telefonie (nie mylcie ze smartfonem!).

Kolorowy wyświetlacz 1,8”, klawiatura, moduł Bluetooth 3.0, kamera VGA, uzupełnione zostały odtwarzaczem plików audio, dyktafonem, kalendarzem, kalkulatorem i latarką. Zainstalowano również złącze kart pamięci microSD, co wydatnie zwiększa możliwości wykorzystania 3200 jako odtwarzacza MP3. Wszystko to zostało zamknięte w ładnej i estetycznej obudowie wykonanej z twardego plastiku wykonanej w jednej z trzech wersji kolorystycznych.

Ważnym atutem tego telefonu jest obsługa dwóch kart SIM. Funkcja ta sprawdza się szczególnie podczas podróży zagranicznych, gdy oprócz karty z zazwyczaj używanym numerem korzystamy z karty lokalnego operatora. Telefony z tą funkcją myPhone ma w swojej ofercie już od niemal 6 lat.

myPhone 3200 wyposażony został w baterię o pojemności 800 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie aż do 20 godzin rozmów oraz wytrzyma w stanie czuwania do 10 dni, bez konieczności ponownego ładowania.

myPhone 3200 w erze coraz potężniejszych smartfonów jest bardzo mały. Niewielkie wymiary i waga, wyświetlacz i aparat też nieznaczące, bateria będąca co najwyżej połową tego, co znajdziecie w smartfonie. Jednak gdy zestawimy te wszystkie parametry z jeszcze jedną niewielką wartością – ceną – wszystko nabiera zupełnie innego wyglądu. W sieci sklepów Biedronka myPhone 3200 z dołączoną kartą startową sieci TuBiedronka kosztuje tylko 59 złotych. W sprzedaży od 20 czerwca, ilość telefonów ograniczona.

Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło: myPhone

Wojtek Konopa, wyświetlono 3489 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum